وکتور گیلاس گوشواره ای

وکتور گیلاس گوشواره ای دو شاخه گیلاس با برگ

دانلود وکتور گیلاس گوشواره ای به صورت دو شاخه گیلاس با برگ سبز رنگ. دو گیلاس قرمز و رسیده در یک خوشه کنار هم با تک برگ سبز در بالای خوشه گیلاس

در اين پست براي شما وکتور لايه باز گیلاس گوشواره را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور خوشه گیلاس قرمز با برگ سبز را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به گیلاس , میوه , گوشواره و خوراکی قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده خوشه گیلاس قرمز و آبدار دو تایی به صورت گوشواره و در کنار هم با برگ سبز رنگ در بالای شاخه , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز گیلاس گوشواره ای را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بستنی خامه ای در ظرف های پایه دار مخصوص بستنی
: ۰۷ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 395 بازدید
دانلود وکتور میوه پرتقال نارنجی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده میوه پرتقال بزرگ و رسیده با پوست نارنجی رنگمورد استفاده در تمامی طرحهای گرافیکی .
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 560 بازدید
وکتور سه عدد زرده تخم مرغ شکسته . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور سه عدد زرده تخم مرغ شکسته با تصویر پس زمینه سفید که مناسب اگهی های تبلیغاتی و طرحهای گرافیکی .
: ۳۰ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 16 بازدید
وکتور لیوان پر از آب پرتقال بهمراه لیمو . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور لیوان پر از آب پرتقال بهمراه لیمو با تصویر پس زمینه سفید که مناسب اگهی های تبلیغاتی و طرحهای گرافیکی .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 9 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گیلاس پایه بلند نوشیدنی قرمز
: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 443 بازدید