وکتور گیلاس و بطری شیشه ای به همراه نوشیدنی و بستنی

وکتور گیلاس و بطری شیشه ای به همراه نوشیدنی و بستنی

دانلود وکتور گیلاس و بطری شیشه ای به همراه نوشیدنی و بستنی. این طرح شامل بطری نوشیدنی شیشه ای ,گیلاس شیشه ای پایه بلند , ظرف بستنی خوری میباشد

در اين پست براي شما وکتور لايه باز گیلاس و بطری شیشه ای نوشیدنی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور ظروف شیشه ای نوشیدنی و بستنی خوری را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به گیلاس شیشه ای , بطری شیشه ای , ظرف بستنی خوری , شربت , بستنی , میوه و خوراکی قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده ظروف گیلاس خوری و بطری شیشه ای به همراه ظرف بستنی خوری با بستنی میوه ای و لیوان کافی خوری میوه , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز گیلاس و بطری شیشه ای به همراه نوشیدنی و بستنی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور چهار گیلاس نوشیدنی رنگی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار گیلاس و لیوان نوشیدنی رنگی با طعم میوه ای با رنگ های متفاوت .
: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 569 بازدید
دانلود وکتور دو لیوان بزرگ ماءالشعیر . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دو لیوان بزرگ و دسته دار ماءالشعیر که لبه آنها به هم خورده. وکتور دو لیوان شیشه ای دسته دار پر شده از ماءالشعیر که روی آنها کف کرده است.
: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 485 بازدید
وکتور لایه باز و طرح آماده لیوان شیشه ای آب انگور قرمز و دانه های انگور کنار آن
: ۰۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 439 بازدید
وکتور همبرگر سیب زمینی و نوشابه یخ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور همبرگر سیب زمینی و نوشابه یخ با تصویر پس زمینه سفید که مناسب اگهی های تبلیغاتی و طرحهای گرافیکی .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 15 بازدید
وکتور بستنی کلاسه و کافی میکس سرزیر . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور بستنی کلاسه و کافی میکس سرزیر با تصویر پس زمینه سفید که مناسب اگهی های تبلیغاتی و طرحهای گرافیکی .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 11 بازدید