وکتور گربه خانگی

وکتور گربه خانگی در استایل های مختلف

دانلود وکتور گربه خانگی در استایل های مختلف . کربه سفید و خاکستری در حالت نشسته و ایستاده . گربه با توپ کانوایی و اسکلت ماهی و سبد گربه

در اين پست براي شما وکتور لايه باز گربه خانگی و اهلی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور گربه در حالت های مختلف را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به گربه و حیوانات اهلی و خانگی قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده گربه خانگی سفید و خاکستری در استایل های مختلف با توپ کانوایی و غذای ماهی , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز گربه خانگی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور مرغ های دریایی در حال پرواز در حالات مختلف . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده از مرغ دریایی با بدن سفید در حال پرواز در حالات مختلف .
: ۰۱ آبان ۱۳۹۷
: وکتور
: 12 بازدید
دانلود وکتور سر کارتونی گرگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده سر کارتونی گرگ به رنگ خاکستری و آبی کم رنگ. وکتور کارتونی سر گرگ خاکستری با حالت لبخند با دندان های به هم چسبیده.
: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 794 بازدید
دانلود وکتور پروانه های قرمز و زرد و آبی .دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چندین پروانه با بال های قرمز و زرد و آبی رنگ. وکتور پروانه های زیبا با بال های رنگی که تعدادی از آنها بال های خورد را کامل باز کرده و تعدادی بصورت نیم رخ هستند.
: ۲۵ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 621 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده پروانه تک رنگ قرمز با بال های از گل
: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 517 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده خرگوش کارتونی آبی رنگ با تخم مرغ رنگی
: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 687 بازدید