وکتور کارت ویزیت با پس زمینه رنگی

کارت ویزیت با پس زمینه رنگی

دانلود وکتور کارت ویزیت با پس زمینه رنگی . کارت ویزیت شخصی با بکگراند رنگی و جذاب در رنگ های صورتی سبز آبی سفید با طرح های ترام و موج دار و چهار خانه

در اين پست براي شما وکتور لايه باز کارت ویزیت را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور کارت ویزیت رنگی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به کارت ویزیت شخصی قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده کارت ویزیت شخصی با پس زمینه رنگی و شاداب کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز کارت ویزیت با پس زمینه رنگی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور هدر های باریک سایت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چندین هدر باریک مخصوص بالای سایت به رنگ آبی. وکتور شش نوع مختلف هدر باریک بالای سایت با طرح های مختلف و موضوع گردشگری.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 546 بازدید
وکتور لایه باز طرح روی جلد کتاب با رنگ سبز تیره و سایه روشن و ساقه و برگ
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 508 بازدید
دانلود وکتور لایه باز اتیکت برچسب قیمت و مشخصات کالا و اجناس مختلف
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 427 بازدید
وکتور کسب و کار طرح بوک مارک قهوه ای . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور کسب و کار طرح بوک مارک قهوه ای مورد استفاده در شناسایی و پیدا کردن مطالب و متنی که می‌خواهید به عنوان هایپرلینک علامتگذاری شود را انتخاب کنید.
: ۲۰ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 10 بازدید
دانلود وکتور لایه باز طرح حاشیه گل و بوته برای کارت ویزیت
: ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 996 بازدید