وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده

بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی

دانلود وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی.پس زمینه ترام ا طرح خطوط در هم تنیده در سمت راست تصویر

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط موج دار را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه ترام با حاشیه زیبا و رنگی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سر برگ و کارت پستال و کارت ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بکگراند قهوه ای آجری با خطوط موج دار پیچ خورده و خط چین در کنار هم و خطوط موازی به حالت پارچه موج دار , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند رنگی زرد آبی سفید با طراحی ساده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی با سه رنگ آبی زرد و سفید و طراحی ساده .
: ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
: وکتور
: 105 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند های سایه روشن آبی و سفید
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 449 بازدید
دانلود وکتور لایه باز بک گراند کاغ دیواری
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 631 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند سبز و سفید با شاخه های سبز
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 574 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی با خطوط نازک سفید رنگ
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 600 بازدید