وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده

بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی

دانلود وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی.پس زمینه ترام ا طرح خطوط در هم تنیده در سمت راست تصویر

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط موج دار را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه ترام با حاشیه زیبا و رنگی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سر برگ و کارت پستال و کارت ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بکگراند قهوه ای آجری با خطوط موج دار پیچ خورده و خط چین در کنار هم و خطوط موازی به حالت پارچه موج دار , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز بک گراند آبی سفید نارنجی
: ۰۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1139 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند های سایه روشن آبی و سفید
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 353 بازدید
وکتور بک گراند صورتی نقطه های سفید. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند صورتی با نقطه های بزرگ و کوچک سفید رنگ
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 159 بازدید
وکتور بک گراند طرح گل رز نوشته لاتین کم رنگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند طرح گل های رز قرمز روی نوشته های لاتین کم رنگ در پس زمینه.
: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 63 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی رنگ با دایره های بزرگ و کوچک
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 292 بازدید