وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده

بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی

دانلود وکتور لایه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده سفید قرمز و مشکی.پس زمینه ترام ا طرح خطوط در هم تنیده در سمت راست تصویر

در اين پست براي شما وکتور لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط موج دار را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پس زمینه ترام با حاشیه زیبا و رنگی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به سر برگ و کارت پستال و کارت ویزیت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده بکگراند قهوه ای آجری با خطوط موج دار پیچ خورده و خط چین در کنار هم و خطوط موازی به حالت پارچه موج دار , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز بک گراند قهوه ای روشن با خطوط پیچ خورده را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند رنگی سبز و زرد روشن. دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند رنگی سبز و زرد روشن با پس زمینه آبی روشن
: ۰۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 333 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده بک گراند سایه روشت قرمز با خطوط نازک سفید
: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1574 بازدید
دانلود وکتور بک گراند آبی خطوط سفید .دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند آبی رنگ با خطوط نازک منحنی سفید رنگ. وکتور بک گراند با سایه روشن آبی و خطوط سفید رنگ بصورت منحنی و نقطه های آبی کم رنگ.
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 802 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده هاله های دایره ای رنگی سفید و قرمز
: ۰۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1133 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند آبی با اهداد صفر و یک سفید
: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1362 بازدید