وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی

وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی

دانلود وکتور تک رنگ گل و بوته اسلیمی . گل و بوته سیاه و سفید مخصوص طرح های اسلیمی و تذهیب حاشیه ها و کنج و ایجاد قاب

در اين پست براي شما وکتور لايه باز گل و بوته اسلیمی را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور تک رنگ طرح های تذهیبی را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به ساخت قاب و حاشیه اسلیمی و تذهیب قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده مجموعه طرح های سیاه و سفید ایجاد قاب و حاشیه های اسلیمی و تذهیب , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تک رنگ گل و بوته اسلیمی را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تک رنگ ابزار سرخ پوست و چکمه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ ابزار سرخ پوست و چکمه همچنین میتوان پرهای سرخپوستان و سر مجسمه قدیمی ،تفنگ ، کاکتوس را هم مشاهده نمود.
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 13 بازدید
وکتور تک رنگ ابزار جنگی مثل ماسک گاز . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ ابزار جنگی مثل ماسک گاز و سربازان ، افراد معروف، ریئس جمهوری کشورهای خارجی و هواپیمای جت در این وکتور مشاهده میشود .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 12 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ لایه باز و ماده نماد های مختلف شیر اژدها و عقاب
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 716 بازدید
وکتور تک رنگ لکه های پاشیده شده سیاه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ لکه های پاشیده شده سیاه در اشکال مختلف به صورت دایره مناسب طرحهای گرافیکی سیاه و سفید .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 9 بازدید
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سایه روشن ترام
: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 633 بازدید