وکتور تک رنگ پرنده ها

وکتور تک رنگ پرنده ها در حال پرواز

دانلود وکتور تک رنگ پرنده ها در حال پرواز به صورت سیاه و سفید. این وکتور پنده ها شامل گونه های متفاوتی است : عقاب , پلیکان , مرغ ماهی خوار , مرغ مگس خوار , هدهد , کلاغ , جغد و پرستو

در اين پست براي شما وکتور لايه باز پرنده های در حال پرواز را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور پرنده ها به صورت تک رنگ را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به پرنده ها , حیوانات و طبیعت قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده مجموعه پرنده ها در حالت پرواز به صورت تک رنگ هدهد , مرغ مگس خوار , مرغ ماهی خوار , پلیکان , عقاب , پرستو , جغد و کلاغ , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تک رنگ پرنده ها را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح خطی اسب به رنگ سفید در حال دویدن
: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 535 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح فانتزی اسب به رنگ آبی
: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 518 بازدید
دانلود وکتور سر کارتونی گرگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده سر کارتونی گرگ به رنگ خاکستری و آبی کم رنگ. وکتور کارتونی سر گرگ خاکستری با حالت لبخند با دندان های به هم چسبیده.
: ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 799 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده پروانه تک رنگ قرمز با بال های از گل
: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 517 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دو پرنده قناری در کنار هم که نوک هایشان به هم چسبیده
: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 650 بازدید