وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری

وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری شده

دانلود وکتور تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری شده به صورت سیاه و سفید. تاج منبت کاری , کنج و گوشه منبت کاری , بال های کنده کاری شده , بوته و قاب های برجسته

در اين پست براي شما وکتور لايه باز حاشیه و قاب منبت کاری شده را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور زاویه و قاب و بال منبت کاری را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به قاب و چینش قاب به صورت منبت کاری و برجسته قابل استفاده است.

وکتور لايه باز طرح آماده تک رنگ حاشیه و قاب و دیگر اجزای منبت کاری شده مانند گل و بوته و بال عقاب و با روبان برجسته , کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز تک رنگ حاشیه و قاب منبت کاری را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
طرح اسلیمی و تذهیب تک رنگ حاشیه
: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 2568 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ لایه باز و آماده تار های مو و مدل های مختلف مو
: ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 562 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ موجودات دریایی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تک رنگ موجودات دریایی. دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سیاه موجودات آبزی. دانلود وکتور تک رنگ سیاه کوسه و دلفین. دانلود وکتور طرح لایه باز تک رنگ بازو های اختاپوس. دانلود وکتور تک رنگ ماهی های دریا. دانلود وکتور تک رنگ سیاه عروس دریایی و غواص در حال شنا.
: ۰۷ تیر ۱۳۹۶
: وکتور
: 509 بازدید
وکتور تک رنگ آدمک و ربات سیاه سفید . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ آدمک و ربات سیاه سفید در اشکال مختلف در اشکال مختلف به صورت دایره مناسب طرحهای گرافیکی سیاه و سفید .
: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 8 بازدید
دانلود وکتور لایه باز تک رنگ سایه روشن ترام
: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 637 بازدید