وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

دانلود وکتور آیکون پرینتر برای چاپ , کامپیوتر مربوط به پزشکی , دستبند و نشان پلیس , صحافی کتاب به همراه ابزار زره بین , سی دی و قلموی نقاشی

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون های متفاوت شغلی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون پرینتر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به صحافی , پلیس , پزشکی و چاپ قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح متفاوت از آیکون مشاغل می باشد.طرح اول آیکون یک پرینتر به همراه قلمو نقاشی با چهار رنگ اصلی است.طرح دوم آیکون مربوط به شغل صحافی تشکیل شده از چند جلد کتاب در زیر گیره صحافی به همراه یک سی دی می باشد.طرح سوم یک مونیتور کامپیوتر است که در جلوی آن علامت صلیب سرخ و پزشکی به همراه بانداژ و آمپول قرار دارد.و طرح چهارم که مجموعه از نماد های پلیس مانند نشان ستاره ای و دستبدن پلیس به همراه یک ذره بین و آثار کف دست است.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مشاغل پلییس و کار آگاه , صحافی کتاب , پزشکی و پرینتر کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور آیکون های منو باتوم بالای سایت در چهار طرح . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های منو و باتوم بالای سایت بصورت مستطیلی و رنگ سیاه و خاکستری .
: ۲۴ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 4 بازدید
دانلود وکتور آیکون جوانه برگ سبز . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون جوانه برگ سبز. وکتور لایه باز آیکون جوانه با رنگ بندی سبز روشن و سبز تیره.
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 642 بازدید
دانلودو کتور آیکون منو بالای سایت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون منو بالای سایت در مدل های مختلف. وکتور آماده آیکون های رنگی منو های بالای سایت در مدل های مختلف.
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 388 بازدید
مجموعه آیکون پول و تجارت,بیزینس و خرید
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 506 بازدید
وکتور آیکون های تقویم اینترنت پست با طراحی زیبا. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های تقویم و اینترنت و پست و چند آیکون دیگر با طراحی طبیعی.
: ۲۳ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 258 بازدید