وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

وکتور آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی

دانلود وکتور آیکون پرینتر برای چاپ , کامپیوتر مربوط به پزشکی , دستبند و نشان پلیس , صحافی کتاب به همراه ابزار زره بین , سی دی و قلموی نقاشی

در این پست برای شما وکتور لایه باز آیکون های متفاوت شغلی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون پرینتر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به صحافی , پلیس , پزشکی و چاپ قابل استفاده است.

وکتور شامل ۴ طرح متفاوت از آیکون مشاغل می باشد.طرح اول آیکون یک پرینتر به همراه قلمو نقاشی با چهار رنگ اصلی است.طرح دوم آیکون مربوط به شغل صحافی تشکیل شده از چند جلد کتاب در زیر گیره صحافی به همراه یک سی دی می باشد.طرح سوم یک مونیتور کامپیوتر است که در جلوی آن علامت صلیب سرخ و پزشکی به همراه بانداژ و آمپول قرار دارد.و طرح چهارم که مجموعه از نماد های پلیس مانند نشان ستاره ای و دستبدن پلیس به همراه یک ذره بین و آثار کف دست است.

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون مشاغل پلییس و کار آگاه , صحافی کتاب , پزشکی و پرینتر کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز آیکون پرینتر کامپیوتر پلیس صحافی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های رنگی تجاری پول و اسکناس و گاو صندوق
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های رنگی مخصوص منو هدر سایت
: ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 345 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون فلش جهت نما در کادر های دایره ای
: ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 429 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های رنگی میوه های مختلف مانند موز و آناناس
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 362 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های رنگی مختلف دایره مستطیل و غیره
: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 326 بازدید