دانلود وکتور گل و غنچه بنفش برگ سبز

دانلود وکتور لایه باز گل و غنچه بنفش و ساقه سبز

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و غنچه های بنفش با ساقه و شاخه و برگ سبز رنگ. وکتور گل و غنچه های کوچک بنفش با ساقه های پیچیده.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده گل های پنج پر و غنچه بنفش با ساقه های سبز و پیچ خورده قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده چندین گل با گلبرگ های بنفش و غنچه کوچک را بر روی ساقه های سبز رنگ مشاهده میکنید.

وگتور شامل سه گل پنج پر با گلبرگ های باز به رنگ بنفش روشن میباشد که در وسط طرح قرار دارند. در اطراف این سه گل غنچه های کوچک بنفش قرار دارند که باشساقه های ناز و پیچ خورده سبز به ساقه اصلی متصل هستند. در پس زمینه وکتور طرح شاخه و برگ های پیچ خورده به رنگ سبز کم رنگ و بصورت محو به چشم میخورند. این وکتور زیبا از گلهای بنفش لایه باز میباشد که انتقال آن ره طراحی شما بسیار آسان است و میتوانید آن را به هر میزان که میخواهید بزرگ کنید بدون اینکه افتی در آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده گل و غنچه های بنفش با ساقه و شاخه و برگ سبز رنگ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز گل های پنج پر و غنچه بنفش با ساقه های سبز و پیچ خورده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل با چهار برگ قلبی سبز رنگ
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 498 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل های آبی و قرمز با پس زمینه تیره
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 381 بازدید
وکتور ساقه و برگ سیاه گل های نارنجی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه و برگ های سیاه و گل های نارنجی بالای ساقه ها
: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 298 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته سیاه و خاکستری رنگ پیچیده در هم
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 492 بازدید
وکتور گل و بوته سیاه قرمز ساقه برگ پیچ خورده نازک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته به رنگ سیاه و قرمز و ساقه و برگ های پیچیده نازک .
: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 46 بازدید