دانلود وکتور گل نارنجی برگ سبز

دانلود وکتور لایه باز گل نارنجی و برگ های سبز

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل نارنجی شش پر بزرگ با برگ های نارنجی رنگ. وکتور شاخه گل نارنجی با برگ های سبز بزرگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک شاخه گل نارنجی بزرگ با ساقه سیاه و برگهای سبز رنگ قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک شاخه گل بزرگ نارنجی رنگ را مشاهده میکنید که از کنار ساقه آن برگ های سبز رویده است.

وکتور یک شاخه گل بزرگ به رنگ نارنجی میباشد که ساقه آن کلفت و سیاه رنگ است. از کناره های شاخه گل برگ های بزرگ و کوچک سبز رنگ رویده است . این گل گلبرگ های پهن و بزرگی دارد که شش پر میباشند و کاملا باز شده اند. علاوه بر این گل بزرگ چنیدن غنجه بزرگ و کوچک از این گل نیز بر روی ساقه قرار دارند. وکتور گل نارنجی چون لایه باز میباشد شما میتوانید آن را به آسانی به طراحی خود منتقل کنید و اندازه آن را به هر میزان که میخواهید بزرگ نمایید بدون آنکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده گل نارنجی شش پر بزرگ با برگ های نارنجی رنگ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک شاخه گل نارنجی بزرگ با ساقه سیاه و برگهای سبز رنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل بزرگ آبی و پروانه با پس زمینه سیاه
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 389 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و برگ های سیاه با ساقه های نازک
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 1054 بازدید
وکتور طرح های مختلف ساقه یرگ پیچیده. دانلود وکتورلایه باز و طرح آماده طرح های مختلف با ساقه های پیچ خورده و برگ های بزرگ و کوچک
: ۱۹ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 212 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل های سفید رنگ با پس زمینه آبی روشن
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 457 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل های سفید و برگ های سبز روی تخته چوبی
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 409 بازدید