دانلود وکتور گل نارنجی برگ سبز

دانلود وکتور لایه باز گل نارنجی و برگ های سبز

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل نارنجی شش پر بزرگ با برگ های نارنجی رنگ. وکتور شاخه گل نارنجی با برگ های سبز بزرگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک شاخه گل نارنجی بزرگ با ساقه سیاه و برگهای سبز رنگ قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک شاخه گل بزرگ نارنجی رنگ را مشاهده میکنید که از کنار ساقه آن برگ های سبز رویده است.

وکتور یک شاخه گل بزرگ به رنگ نارنجی میباشد که ساقه آن کلفت و سیاه رنگ است. از کناره های شاخه گل برگ های بزرگ و کوچک سبز رنگ رویده است . این گل گلبرگ های پهن و بزرگی دارد که شش پر میباشند و کاملا باز شده اند. علاوه بر این گل بزرگ چنیدن غنجه بزرگ و کوچک از این گل نیز بر روی ساقه قرار دارند. وکتور گل نارنجی چون لایه باز میباشد شما میتوانید آن را به آسانی به طراحی خود منتقل کنید و اندازه آن را به هر میزان که میخواهید بزرگ نمایید بدون آنکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده گل نارنجی شش پر بزرگ با برگ های نارنجی رنگ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک شاخه گل نارنجی بزرگ با ساقه سیاه و برگهای سبز رنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته سفید روی زمینه نارنجی رنگ
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 535 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده رنگین کمان و انبوهی از گل های رنگی
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 888 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده قاب دایره ای قرمز با گل و برگ کنار آن
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 481 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته ساقه های پیچیده بنفش
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 537 بازدید
وکتور طرح گل و بوته سیاه نارنجی رنگ با خط و دایره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته با رنگبندی های سیاه و نارنجی و خط های کج و دایره .
: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 15 بازدید