دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی چوبی برروی امواج خروشان دریا با بادبان های برافراشته و دکل های چوبی بلند در دماغه کشتی

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کشتی چوبی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به دریانوردی ویا مسافرت های تفریحی قابل استفاده است.

این وکتور شامل طرح کشتی چوبی بر روی آب های خروشان دریا با بادبان های برافراشته میباشد.در این طرح از بادبان های بسیار بر روی کشتی استفاده شده که تمامشان دارای رنگی روشن بوده و به همراه پرچم سفیدی که در بالای بلند ترین دکل کشتی نسب شده و آسمان آبی و صااف و بدون ابری که لحاظ گردیده حسی توامان از آرامش و امنیت را به بیننده القا میکند.در این طرح از آب دریا گرفته تا بدنه کشتی و تیرک ها و تنابها از جزئیات و کیفیت بالایی برخوردار هستند و میتوانند جلوه زیبایی به طراحی شما ببخشند.

وکتور لایه باز طرح آماده کشتی بادبانی بر روی امواج دریا کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کشتی بادبانی چوبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور کشتی کوچک سفید قرمز. دانلود وکتور لایه باز کستی کوچک به رنگ قرمز و سفید از نمای جلو
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 172 بازدید
وکتور بیل میکانیکی زرد رنگ با چرخ های زنجیری
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 394 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده چهار نوع قایق مختلف چوبی و بادی
: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 372 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح اتومبیل قدیمی سیاه با رینگ اسپورت
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 432 بازدید
دانلود وکتور ماشین اسپورت مشکی دو در. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپورت به رنگ مشکی با دو در و کاپوت کشیده
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 153 بازدید