دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور کشتی بادبانی چوبی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی چوبی برروی امواج خروشان دریا با بادبان های برافراشته و دکل های چوبی بلند در دماغه کشتی

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کشتی بادبانی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کشتی چوبی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به دریانوردی ویا مسافرت های تفریحی قابل استفاده است.

این وکتور شامل طرح کشتی چوبی بر روی آب های خروشان دریا با بادبان های برافراشته میباشد.در این طرح از بادبان های بسیار بر روی کشتی استفاده شده که تمامشان دارای رنگی روشن بوده و به همراه پرچم سفیدی که در بالای بلند ترین دکل کشتی نسب شده و آسمان آبی و صااف و بدون ابری که لحاظ گردیده حسی توامان از آرامش و امنیت را به بیننده القا میکند.در این طرح از آب دریا گرفته تا بدنه کشتی و تیرک ها و تنابها از جزئیات و کیفیت بالایی برخوردار هستند و میتوانند جلوه زیبایی به طراحی شما ببخشند.

وکتور لایه باز طرح آماده کشتی بادبانی بر روی امواج دریا کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کشتی بادبانی چوبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده وانت بار قدیمی بنفش با شیشه های دودی
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 699 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین قرمز متالیک در نمایشگاه
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 407 بازدید
وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار با لاستیک و رینگ و چراغ جلو و آینه بغل و صندلی های با طرح روشن .
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید
دانلود وکتور ماشین فورد موستانگ آبی. دالنود وکتور ماشین فورد موستانگ به رنگس آبی و با دو در کشیده
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 343 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کامیونت از سه نمای جلو و عقب و بغل
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 421 بازدید