دانلود وکتور کره زمین با بکگراند قرمز

وکتور کره زمین با بکگراند قرمز نارنجی آتشین در چندین نما از قاره ها

دانلود وکتور کره زمین با بکگراند قرمز نارنجی آتشین در چندین نما از قاره ها.وکتور کره زمین با مدارهای قاره ای به همراه پس زمینه ای از آتش

در این پست برای شما وکتور لایه باز کره زمین را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز قاره ها بر روی کره زمین را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به بک گراند با موضوعیت جهانی قابل استفاده است.

وکتور شامل کره زمین بر روی بکگراندی زیبا و آتشین با رنگ قرمز و نارنجی است.در قسمت بالایی این طرح نمایی از قاره های مختلف بر روی چهار کره قرار گرفته که باعث میشد کارایی این وکتور تخصصی تر و مربوط به منتقه های جغرافیای مختلفی باشد.طیف رنگی در این طرح با رنگ سفید در پایین شروع شده و در نهایت با ترکیب رنگ های قرمز و نارنجی و افزوده شدن شعله های آـش به بالا میرود.نمایی تمامی قاره های آسیا , استرالیا , اروپا , آفریقا و آمریکای شمالی و جنوبی در این طرح وجود دارد.

وکتور لایه باز طرح آماده کره زمین با رنگ سرخ آتشین شکل کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کره زمین با بکگراند قرمز را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر ستاره بزرگ حلقه های رنگی درون همدیگر . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر رنگی ستاره بزرگ و حلقه های رنگی بزرگ و کوچک درون همدیگر .
: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 87 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماسک صورتک های خندان و گریان تاتر به رنگ طلایی
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1170 بازدید
وکتور بک گراند آبی با موج های سفید
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 2006 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ حاشیه قاب مستطیل. دانلود وکتور لایه باز و آماده حاشیه قاب مستطیل برای صفحه کتاب
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 574 بازدید
دانلود وکتور طرح های مختلف لیبل رنگی. دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل های رنگی در طرح های مختلف
: ۲۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 300 بازدید