دانلود وکتور کره زمین با بکگراند قرمز

وکتور کره زمین با بکگراند قرمز نارنجی آتشین در چندین نما از قاره ها

دانلود وکتور کره زمین با بکگراند قرمز نارنجی آتشین در چندین نما از قاره ها.وکتور کره زمین با مدارهای قاره ای به همراه پس زمینه ای از آتش

در این پست برای شما وکتور لایه باز کره زمین را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز قاره ها بر روی کره زمین را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به بک گراند با موضوعیت جهانی قابل استفاده است.

وکتور شامل کره زمین بر روی بکگراندی زیبا و آتشین با رنگ قرمز و نارنجی است.در قسمت بالایی این طرح نمایی از قاره های مختلف بر روی چهار کره قرار گرفته که باعث میشد کارایی این وکتور تخصصی تر و مربوط به منتقه های جغرافیای مختلفی باشد.طیف رنگی در این طرح با رنگ سفید در پایین شروع شده و در نهایت با ترکیب رنگ های قرمز و نارنجی و افزوده شدن شعله های آـش به بالا میرود.نمایی تمامی قاره های آسیا , استرالیا , اروپا , آفریقا و آمریکای شمالی و جنوبی در این طرح وجود دارد.

وکتور لایه باز طرح آماده کره زمین با رنگ سرخ آتشین شکل کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کره زمین با بکگراند قرمز را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور هدر آبی نارنجی رنگ بالای سایت الکترونیکی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده هدر بالای سایت به رنگ آبی و زرد و بصورت باریک مخصوص سایت های الکترونیکی.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 134 بازدید
وکتور قاره ها در قاب قلبی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 382 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بال پرندگان بصورت تک رنگ سیاه
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 307 بازدید
وکتور طرح فلش های جهت نمای رنگی نارنجی سبز آبی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده فلش های رنگی جهت نمای به رنگ نارنجی سبز آبی در طرح های مختلف.
: ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 89 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر سایه روشن آبی با دایره های بزرگ و کوچک و ستاره
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 279 بازدید