دانلود وکتور کامیون کشنده تریلر نارنجی

دانلود وکتور کامیون کشنده تریلر نارنجی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون کشنده تریلر نارنجی.اتاق جلو کامیون بدون تریلر عقب تک کابین دو محوره اسکانیا شش چرخ ولوو

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون کشنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز اتاق جلو کامیون را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به حمل و نقل و باربری قابل استفاده است.

وکتور شامل طرح یک کامیون کشنده نارنجی رنگ بدون تریلر عقب میباشد.در این طرح فقط از اتاق جلو کامیون استفاده شده و خبری از تریلر پشت کامیون نیست که معمولا اینگونه طرح ها برای معرفی برند سارندده بیشتر میتونه مورد استفاده باشه.این وکتور بیشتر حالتی کارتونی و فانتزی دارد و حتی میتوان از آن در طراحی لگو و بنر نیز استفاده کرد.این طرح دارای پس زمینه سفید و خاکستری با حالتی آتش گونه است که مسلما بهد از دانلود میتوانید به دلخواه هر تغییری در رنگ بندی و چیدمان ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده اتاق جلو کامیون کشنده کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کامیون کشنده تریلر نارنجی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دالنود وکتور لایه باز و آماده کشتی باربری بزرگ با بدنه قرمز رنگ
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 355 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین قرمز متالیک در نمایشگاه
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 322 بازدید
دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 408 بازدید
دانلود وکتور موتور سیکلت هندا 125. دانلودو کتور لایه باز موتور سیکلت هندا 125 با باک آبی رنگ
: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 270 بازدید
وکتور ماشین قدیمی با کاپوت کشیده
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 394 بازدید