دانلود وکتور کامیون کشنده تریلر نارنجی

دانلود وکتور کامیون کشنده تریلر نارنجی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون کشنده تریلر نارنجی.اتاق جلو کامیون بدون تریلر عقب تک کابین دو محوره اسکانیا شش چرخ ولوو

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون کشنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز اتاق جلو کامیون را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به حمل و نقل و باربری قابل استفاده است.

وکتور شامل طرح یک کامیون کشنده نارنجی رنگ بدون تریلر عقب میباشد.در این طرح فقط از اتاق جلو کامیون استفاده شده و خبری از تریلر پشت کامیون نیست که معمولا اینگونه طرح ها برای معرفی برند سارندده بیشتر میتونه مورد استفاده باشه.این وکتور بیشتر حالتی کارتونی و فانتزی دارد و حتی میتوان از آن در طراحی لگو و بنر نیز استفاده کرد.این طرح دارای پس زمینه سفید و خاکستری با حالتی آتش گونه است که مسلما بهد از دانلود میتوانید به دلخواه هر تغییری در رنگ بندی و چیدمان ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده اتاق جلو کامیون کشنده کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کامیون کشنده تریلر نارنجی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ماشین قدیمی کلاسیک با بک گراند فانتزی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 509 بازدید
دانلود وکتور آماده لودر بزرگ زرد رنگ. دالنود وکتور لایه باز لودر زرد رنگ بزرگ که بیل خود را بالا برده است
: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 270 بازدید
وکتور اتاق جلوی کامیون باربری طوسی رنگ
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 456 بازدید
دانلود وکتور کشتی کوچک سفید قرمز. دانلود وکتور لایه باز کستی کوچک به رنگ قرمز و سفید از نمای جلو
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 298 بازدید
وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور خودرو نقره ای اسپرت جگوار با لاستیک و رینگ و چراغ جلو و آینه بغل و صندلی های با طرح روشن .
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید