دانلود وکتور کامیون قدیمی باربری دماغ دار

دانلود وکتور کامیون قدیمی باربری دماغ دار

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون قدیمی باربری دماغ دار خاکی رنگ.کامیون شش چرخ کوچک با قسمت باری چوبی مخصوص خاکبرداری و کشاورزی

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون باربری را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کامیون قدیمی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کشاورزی و باربری و ماشین آلات سنگین قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرحی از یک کامیون قدیمی بابری با قسمت باری چوبی با رنگی خاکی است.مدل این کامیون به دهه ۶۰ و ۷۰ بر میگرده و هم میتوان در طرح های مربوط به کشاورزی و هم طرح های ارتشی از آن استفاده کرد.تمامی قطعات طراحی شده مانند پارکاب , فرمان , سپر جلو , اتاق باری چوبی عقب , لاستیک ها , رینگ ها , چراغ های جلو , آینه های بزرگ بقل تا کاپوت و شیشه ها از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

وکتور لایه باز طرح آماده کامیون باربری قدیمی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کامیون قدیمی باربری دماغ دار را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ماشین دو در هاچ بک آبی رنگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین دو در هاچ بک به رنگ آبی و با رینگ های اسپورت
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 127 بازدید
دانلود وکتور ماشین فورد موستانگ آبی. دالنود وکتور ماشین فورد موستانگ به رنگس آبی و با دو در کشیده
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 194 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کشتی بادبانی جوبی در میان امواج خروشان دریا
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 344 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ماشین قرمز متالیک در نمایشگاه
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 303 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده وانت بار قدیمی بنفش با شیشه های دودی
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 493 بازدید