دانلود وکتور کارت پستال با رمان

وکتور کارت پستال سفید با رمان طلایی , آبی و گل و بوته

دانلود وکتور کارت پستال آبی با قاب و رمان طلایی.وکتور کارت تبریک سفید با رمان و حاشیه آبی به همراه گل های آبی در اطراف

در این پست برای شما وکتور لایه باز کارت پستال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز دو عدد کارت تبریک را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال ,کارت تبریک و کارت عروسی قابل استفاده است.

وکتور شامل دو عدد کارت پستال در ابعاد مستطیل شکل با یک رومان در بالا سمت راست است.این طرح در دو رنگ با زمینه سفید و سرمه ای طراحی شده.کارت پستال سفید با حاشیه و رمان آبی رنگ در گوشه آن تزئین شده و در اطراف آن گلهای زیبایی در هاله ای مه گونه از رنگ آبی قرار دارد.در طرح وکتور دیگر زمینه کارت تبریک به رنگ سرمه ای بوده با قابو رمانی زیبا به رنگ طلایی.در این طرح هم در اطراف کارت پستال گل و طرح های گرافیکی زیبایی به چشم میخورد.

وکتور لایه باز طرح آماده کارت تبریک مستطیلی شکل کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کارت پستال با رمان را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور کاغذ های سفید و کاغذ های خط دار با مداد های پاکن دار
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 583 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده بنر سال نو کریسمس با جعبه های رنگی هدیه
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 263 بازدید
دانلود وکتور آمپول پنس میکروسکوپ گوشی. دالنودو کتور لایه باز و آماده تجهیزات پزشکی مانند گوشی پزشکی پنس میکروسکوپ و آمپول
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 200 بازدید
دانلود وکتور سطل زباله شیشه ای ساده با طرح روی آن. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده سطل زیاله شیشه ای که روی آن یک طرح رنگی ساده دیده میشود.
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 76 بازدید
وکتور ماه عربی گرافیکی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 395 بازدید