دانلود وکتور کارت پستال با رمان

وکتور کارت پستال سفید با رمان طلایی , آبی و گل و بوته

دانلود وکتور کارت پستال آبی با قاب و رمان طلایی.وکتور کارت تبریک سفید با رمان و حاشیه آبی به همراه گل های آبی در اطراف

در این پست برای شما وکتور لایه باز کارت پستال را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز دو عدد کارت تبریک را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال ,کارت تبریک و کارت عروسی قابل استفاده است.

وکتور شامل دو عدد کارت پستال در ابعاد مستطیل شکل با یک رومان در بالا سمت راست است.این طرح در دو رنگ با زمینه سفید و سرمه ای طراحی شده.کارت پستال سفید با حاشیه و رمان آبی رنگ در گوشه آن تزئین شده و در اطراف آن گلهای زیبایی در هاله ای مه گونه از رنگ آبی قرار دارد.در طرح وکتور دیگر زمینه کارت تبریک به رنگ سرمه ای بوده با قابو رمانی زیبا به رنگ طلایی.در این طرح هم در اطراف کارت پستال گل و طرح های گرافیکی زیبایی به چشم میخورد.

وکتور لایه باز طرح آماده کارت تبریک مستطیلی شکل کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کارت پستال با رمان را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند با طرح گل و برگ و سایه روشن سبز
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 775 بازدید
وکتور طرح جمجمه با چشمان بزرگ سیاه با حالتی خشمگین. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک جمجمه انسان با چشمان بزرگ و سیاه که حالتی خشمگین و عصبانی دارد.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 236 بازدید
دانلود وکتور تک رنگ حاشیه قاب مستطیل. دانلود وکتور لایه باز و آماده حاشیه قاب مستطیل برای صفحه کتاب
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 574 بازدید
وکتور طرح نقشه قاره ها پرگار قطب نما که روی نقشه قرار دارند. دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح نقشه قاره ها و یک پرگار و قطب نما که روی نقشه قرار دارند.
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 168 بازدید
وکتور کره زمین روی نوک انگشت انسان در حال چرخیدن . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کره زمین با نقش قاره ها روی آن در حال چرخیدن روی نوک انگشت انسان .
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 57 بازدید