دانلود وکتور کارت ویزیت سرمه ای

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت های سرمه ای رنگ

دانلود وکتور آماده با لایه های باز از کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی.طرح کارت ویزیت های آماده برای مشاغل.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با پس زمینه سرمه ای قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه ای باز چندین کارت ویزیت را مشاهده میکنید که در حالت های افقی و عمودی با پس زمینه سرمه ای تیره طراحی شده اند.

وکتور فوق شامل هفت مدل مختلف از کارت ویزیت میباشد که سه عدد آنها افقی چهار عدد عمودی هستند. طرح های روی کارت ویزیت ها متفاوت هستند و در همگی آنها بخشی برای قرار دادن نوشته مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که کارت ویزیت ها چون همگی لایه باز میباشند به راحتی میتوانید هر تغییری در آنها متناسب با سلیقه خود انجام دهید.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت رنگی دخترانه
: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 537 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده شش کارت ویزیت افقی با طرح های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 401 بازدید
وکتور لیبل مخصوص لباس کادر مستطیلی. دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل مخصوص لباس با کادر مستطیلی و طرح های رنگی
: ۱۳ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 243 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل کیف پاکتی مخصوص خرید
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 638 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده اتیکت آویزی مشخصات اجناس با طرح های رنگی
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 418 بازدید