دانلود وکتور کارت ویزیت سرمه ای

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت های سرمه ای رنگ

دانلود وکتور آماده با لایه های باز از کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی.طرح کارت ویزیت های آماده برای مشاغل.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با پس زمینه سرمه ای قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه ای باز چندین کارت ویزیت را مشاهده میکنید که در حالت های افقی و عمودی با پس زمینه سرمه ای تیره طراحی شده اند.

وکتور فوق شامل هفت مدل مختلف از کارت ویزیت میباشد که سه عدد آنها افقی چهار عدد عمودی هستند. طرح های روی کارت ویزیت ها متفاوت هستند و در همگی آنها بخشی برای قرار دادن نوشته مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که کارت ویزیت ها چون همگی لایه باز میباشند به راحتی میتوانید هر تغییری در آنها متناسب با سلیقه خود انجام دهید.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دنلود وکتور ست اداری قرمز سفید . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ست اداری قرمز و سفید شامل کارت ویزیت سربرگ و پاکت نامه. وکتور ست اداری سه تکه سربرگ و کارت ویزیت و پاکت نامه با محل مخصوص قرار دادن لوگوی شرکت.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 488 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری سربرگ و کارت ویزیت کرم رنگ
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 661 بازدید
وکتور میز به همراه لب تاپ و ابزار اداری . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور میز به همراه لب تاپ و ابزار اداری شامل سی دی ، خودکار، لیوان و گلدان و...
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 17 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل های زرد رنگ با طرح های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 505 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح برش جعبه مقوایی ساده بصورت مکعب مستطیل
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 891 بازدید