دانلود وکتور کارت ویزیت سرمه ای

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت های سرمه ای رنگ

دانلود وکتور آماده با لایه های باز از کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی.طرح کارت ویزیت های آماده برای مشاغل.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با پس زمینه سرمه ای قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه ای باز چندین کارت ویزیت را مشاهده میکنید که در حالت های افقی و عمودی با پس زمینه سرمه ای تیره طراحی شده اند.

وکتور فوق شامل هفت مدل مختلف از کارت ویزیت میباشد که سه عدد آنها افقی چهار عدد عمودی هستند. طرح های روی کارت ویزیت ها متفاوت هستند و در همگی آنها بخشی برای قرار دادن نوشته مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که کارت ویزیت ها چون همگی لایه باز میباشند به راحتی میتوانید هر تغییری در آنها متناسب با سلیقه خود انجام دهید.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ساعت زمان های جهانی نقش قاره ها در پس زمینه. وکتور لایه باز و طرح آماده دو ساعت با زمان های مختلف جهانی و نقش قاره ها در پس زمینه وکتور.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 65 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ست اداری سربرگ و کارت ویزیت کرم رنگ
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 418 بازدید
وکتور لیبل مخصوص لباس کادر مستطیلی. دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل مخصوص لباس با کادر مستطیلی و طرح های رنگی
: ۱۳ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 165 بازدید
وکتور قطب نما گرد با پس زمینه آبی و سایه روشن سفید. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قطب نما با صفحه گرد و عقربه در حال چرخش و پس زمینه آبی با سایه روشن سفید.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 68 بازدید
وکتور لایه باز طرح روی جلد کتاب با ساقه و برگ و محل نوشتن عنوان کتاب
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 262 بازدید