دانلود وکتور کارت ویزیت سرمه ای

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت های سرمه ای رنگ

دانلود وکتور آماده با لایه های باز از کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی.طرح کارت ویزیت های آماده برای مشاغل.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از تعدادی کارت ویزیت بصورت عمودی و افقی با پس زمینه سرمه ای قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه ای باز چندین کارت ویزیت را مشاهده میکنید که در حالت های افقی و عمودی با پس زمینه سرمه ای تیره طراحی شده اند.

وکتور فوق شامل هفت مدل مختلف از کارت ویزیت میباشد که سه عدد آنها افقی چهار عدد عمودی هستند. طرح های روی کارت ویزیت ها متفاوت هستند و در همگی آنها بخشی برای قرار دادن نوشته مورد نظر شما در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که کارت ویزیت ها چون همگی لایه باز میباشند به راحتی میتوانید هر تغییری در آنها متناسب با سلیقه خود انجام دهید.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های با پس زمینه سرمه ای بصورت افقی و عمودی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور کارت ویزیت ساده قرمز سفید. دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت ویزیت شاده با سایه روشن قرمز و سفید
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 198 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح کادر و حاشیه تمبر با بارکد
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 449 بازدید
وکتور مدیران کارمندان با نقشه جهان با پسزمینه نقشه جهان. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی مدیر و کارمند بصورت تک رنگ سیاه با پس زمینه نقشه چهان.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 112 بازدید
وکتور لایه باز کارت ویزیت های ساده افقی با محل قرار دادن لوگو و آرم شرکت
: ۱۷ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 261 بازدید
وکتور کارت اعتباری الکترونیکی
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 429 بازدید