دانلود وکتور کارت ویزیت رنگی دخترانه

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت رنگی دخترانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت ویزیت های دخترانه با طرح های مختلف.وکتور کارت ویزیت های دخترونه افقی رنگی با طرح خرید.

در این مطلب برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از چهار کارت ویزیت دخترانه با طرح های مختلف رنگی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده چهار کارت ویزیت رنگی دخترانه را با موضوعات مختلف و بصورت برش افقی مشاهده میکنید.

در این وکتور چهار کارت ویزیت دخترونه وجود دارد که بر روی هر یک از آنها طرحی از یک دختر متفاوت وجود دارد و در پس زمینه آنها طرح هایی از خرید کردن و کافی شاپ و آرایشگاه دیده میشود. همکی این کارت ویزیت ها رنگی و لایه باز هستند که این امر انتقال آنها را به طرح شما و همچنین تغییر در وکتور ها امکان پذیر کرده است.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های دخترانه با طرح های مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور طرح کسب و کار و تجارت جهانی . دانلود وکتور لایه باز و آماده با طرح وکتور طرح کسب و کار و تجارت جهانی با تصویر پس زمینه آبی و کره زمین و اجتماع مدیران و افراد در تجارت .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 5 بازدید
وکتور لایه باز طرح روی جلد کتاب با ساقه و برگ و محل نوشتن عنوان کتاب
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 391 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل مختلف کارت ویزیت در حالت عمودی و افقی
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 391 بازدید
وکتور مدیران کارمندان با نقشه جهان با پسزمینه نقشه جهان. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی مدیر و کارمند بصورت تک رنگ سیاه با پس زمینه نقشه چهان.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 187 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده اسکناس های کاغذی بال دار در حال پرواز کردن
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 361 بازدید