دانلود وکتور کارت ویزیت رنگی دخترانه

دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت رنگی دخترانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت ویزیت های دخترانه با طرح های مختلف.وکتور کارت ویزیت های دخترونه افقی رنگی با طرح خرید.

در این مطلب برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از چهار کارت ویزیت دخترانه با طرح های مختلف رنگی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده چهار کارت ویزیت رنگی دخترانه را با موضوعات مختلف و بصورت برش افقی مشاهده میکنید.

در این وکتور چهار کارت ویزیت دخترونه وجود دارد که بر روی هر یک از آنها طرحی از یک دختر متفاوت وجود دارد و در پس زمینه آنها طرح هایی از خرید کردن و کافی شاپ و آرایشگاه دیده میشود. همکی این کارت ویزیت ها رنگی و لایه باز هستند که این امر انتقال آنها را به طرح شما و همچنین تغییر در وکتور ها امکان پذیر کرده است.

وکتور لایه باز کارت ویزیت های دخترانه با طرح های مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور کارت ویزیت برای مشاغل مختلف. دانلود وکتور لایه باز و آماده تعدادی کارت ویزیت رنگی برای مشاغل مختلف
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 207 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل های سبز دایره ای با نمایش درصد روی آنها
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 405 بازدید
وکتور کارت ویزیت ساده طرح گل برگ و محل نوشتن. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی کارت ویزیت افقی با طرح گل و برگ و رنگبندی روشن.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 112 بازدید
وکتور لیبل بارکد اجناس طرح های مختلف و فانتزی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی لیبل سیاه بارکد اجناس با طرح های مختلف و فانتزی.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 130 بازدید
وکتور کارت ویزیت ساده قرمز سفید. دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت ویزیت شاده با سایه روشن قرمز و سفید
: ۱۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 234 بازدید