دانلود وکتور چهار کارت ویزیت افقی رنگی

دانلود وکتور لایه باز چهار کارت ویزیت افقی رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار کارت ویزیت افقی رنگی با طرح ساده در چهار رنگ بندی مختلف. وکتور کارت ویزیت مستطیلی ساده و رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از چهار کارت ویزیت ساده و رنگی با طراحی یک شکل و در چهار رنگ بندی مختلف قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز چهار کارت ویزیت مستطیلی افقی را با یک طراحی ساده ولی در چهار رنگ بندی مختلف مشاهده میکنید.

وکتور فوق شامل چهار عدد کارت ویزیت میباشد که طراحی نسبتا ساده ای دارند و طراحی آنها یکی میباشد و فقط در رنگ بندی متفاوت میباشند. زیبایی این کارت ویزیت ها در سایه روشن رنگ پس زمینه آنها میباشد و طرح محوی که در آن قرار داده شده است. در پایین کارت ویزیت یک نوار سفید رنگ برای قرار دادن آدرس و شماره تلفن طراحی شده است و شما میتوانید در بالای کارت ویزیت آرم و لوگو کار و یا شرکت خود را قرار دهید. وکتور این کارت ویزیت ها در چهار رنگ بندی آبی، نارنجی، قرمز و سبز طراحی شده و به خاطر سایه روشن رنگیی که دارند با وجود سادگی از زیبایی قابل قبولی برخوردار میباشند. البته به خاطر لایه باز بودن این کارت ویزیت ها شما میتوانید به آسانی آنها را به هر رنگی که خودتان تمایل دارید تغییر دهید.

وکتور لایه باز چهار کارت ویزیت افقی رنگی با طرح ساده در چهار رنگ بندی مختلف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز چهار کارت ویزیت ساده و رنگی با طراحی یک شکل و در چهار رنگ بندی مختلف را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح سربرگ و پاکت نامه با آرم دایره ای مخصوص
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 373 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده تعداد زیادی کارت ویزیت با طرح های ساده و گوناگون
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 462 بازدید
دانلود وکتور کارت ویزیت طرح معمولی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چندین کارت ویزیت با طراحی معمولی بیشتر با رنگ های آبی و زرد. وکتور هشت طرح مختلف کارت ویزیت که از آنها میتواند برای اغلب کار ها و مشاغل استفاده کرد.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 494 بازدید
وکتور مدیران کارمندان با نقشه جهان با پسزمینه نقشه جهان. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی مدیر و کارمند بصورت تک رنگ سیاه با پس زمینه نقشه چهان.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 207 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده اسکناس های کاغذی بال دار در حال پرواز کردن
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید