دانلود وکتور ورزشکار و توپ و حلقه بسکتبال

دانلود وکتور لایه باز ورزشکار بسکتبال با ژست های مختلف

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بسکتبالیست با ژست های مختلف پریدن به همراه توپ بسکتبال و دار حلقه از زوایای مختلف

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی ژست های مختلف بسکتبالیست از زوایای مختلف به صورت سیاه و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز بسکتبالیست به همراه توپ و دارحلقه را مشاهده میکنید که در بازی های بسکتبال در لیگ mba استفاده شده است.

وکتور شامل ۱۷ حالت مختلف پریدن بسکتبالیست به سمت دارحلقه به صورت سیاه سفید همراه با توپ نارنجی بسکتبال میباشد.به علاوه چهار زاویه مختلف از دارحلقه به همراه تور و یک تصویر بزرگ و کامل از توپ بسکتبال با رنگ نارنجی و خط های مشکی.شما میتوانید عکس و یا طرح خود را به راحتی با انتخاب یک یا چند قسمت از این وکتور لایه باز اماده و طراحی کنید و نسبت به موضوع خود از بخش های مختلف این وکتور بهره ببرید.وکتور لایه باز طرح ورزشکار بسکتبال برای عکس و طرح هایی با موضوع بسکتبال و ورزش های گروهی بسیار کارآمد میباشد.

وکتور لایه باز طرح آماده مدلهای مختلف پریدن ورزشکار بسکتبال به مراه توپ و دار حلقه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بسکتبالیست با توپ و تور را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور توپ چهل تیکه فوتبال
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 480 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چوب اسکی و کفش مخصوص اسکی کردن
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 482 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده توپ های چهل تیکه سیاه و سفید فوتبال
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 420 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده انواع مختلف وسایل ورزشی مانند توپ و راکت
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 804 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده از طرح های کوچک ورزش های مختلف مانند اسکی و دو چرخه سواری
: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 643 بازدید