دانلود وکتور ورزشکار و توپ و حلقه بسکتبال

دانلود وکتور لایه باز ورزشکار بسکتبال با ژست های مختلف

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بسکتبالیست با ژست های مختلف پریدن به همراه توپ بسکتبال و دار حلقه از زوایای مختلف

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی ژست های مختلف بسکتبالیست از زوایای مختلف به صورت سیاه و سفید قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز بسکتبالیست به همراه توپ و دارحلقه را مشاهده میکنید که در بازی های بسکتبال در لیگ mba استفاده شده است.

وکتور شامل ۱۷ حالت مختلف پریدن بسکتبالیست به سمت دارحلقه به صورت سیاه سفید همراه با توپ نارنجی بسکتبال میباشد.به علاوه چهار زاویه مختلف از دارحلقه به همراه تور و یک تصویر بزرگ و کامل از توپ بسکتبال با رنگ نارنجی و خط های مشکی.شما میتوانید عکس و یا طرح خود را به راحتی با انتخاب یک یا چند قسمت از این وکتور لایه باز اماده و طراحی کنید و نسبت به موضوع خود از بخش های مختلف این وکتور بهره ببرید.وکتور لایه باز طرح ورزشکار بسکتبال برای عکس و طرح هایی با موضوع بسکتبال و ورزش های گروهی بسیار کارآمد میباشد.

وکتور لایه باز طرح آماده مدلهای مختلف پریدن ورزشکار بسکتبال به مراه توپ و دار حلقه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز بسکتبالیست با توپ و تور را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده پریدن با دو چرخه از روی نرده های کنار خیابان
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 365 بازدید
دانلود وکتور دوچرخه سوار با زمینه فانتزی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 414 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده حالات مختلف دوچرخه سواری بصورت تک رنگ
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 404 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده سخره نورد در حال بالا رفتن از سخره عمودی
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 535 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح مرد به رنگ سیاه در حال جامپ و پریدن با طناب
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 421 بازدید