دانلود وکتور والپیپر گوی شیشه ای جشن

دانلود وکتور لایه باز والپیپر گوی های شیشه ای جشن

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر گوی های شیشه ای قرمز رنگ برای جشن. وکتور والپیپر گوی های قرمز رنگ آویزوان و ستاره های کوچک طلایی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر قرمز رنگ گوی های شیشه ای قرمز آویزان و ستاره های کوچک طلایی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز والپیپر قرمز رنگی را مشاهده میکنید با گوی های شیشه ای مخصوص جشن و ستاره های طلایی.

وکتور والپیپیر فوق قرمز رنگ میابشد و در آن سه گوی شیشه ای قرمز و زیبا از بالا به پایین با روبان های نازک طلایی رنگ آویزوان هستند. بر روی این گوی های شیشه ای زیبا که مخصوص استفاده برای تزئین چشن ها میباشند خطوط ظریف طلایی دیده میشود و انعکاس نور بر روی شیشه آنها مشخص است. در اطراف این سه گوی شیشه ای تعداد زیادی ستاره کوچک و بزرگ طلایی رنگ قرار دارد که در حال درخشیدن هستند. پس زمینه این والپیپر ترکیب سایه روشن دو رنگ قرمز و سیاه هست. وکتور والپیپر گوی های شیشه لایه باز هست و شما میتوانید آن را با هر اندازه ای در طراحی خود استفاده کنید بدون انکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر گوی های شیشه ای قرمز رنگ برای جشن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر قرمز رنگ گوی های شیشه ای قرمز آویزان و ستاره های کوچک طلایی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر زن با طرح ساقه و برگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر زن در حال رقصیدن و طرح ساقه و برگ سبز پشت آن.
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 282 بازدید
دانلود وکتور والپیپر بادکنک های رنگی. دالنود وکتور لایه باز والپیپر بادکنک های رنگی با پس زمینه زرد رنگ
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 516 بازدید
وکتور والپیپر سپر با طرح شیر ایستاده. دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر سپر با طرح شیر ایستاده و تاج طلایی
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 345 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر اثر کف دست انسان به رنگ آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 485 بازدید
وکتورو الپیپر روبان بنفش ساقه برگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر روبان بنفش و ساقه و برگ در اطراف آن
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 320 بازدید