دانلود وکتور والپیپر گوی شیشه ای جشن

دانلود وکتور لایه باز والپیپر گوی های شیشه ای جشن

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر گوی های شیشه ای قرمز رنگ برای جشن. وکتور والپیپر گوی های قرمز رنگ آویزوان و ستاره های کوچک طلایی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر قرمز رنگ گوی های شیشه ای قرمز آویزان و ستاره های کوچک طلایی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز والپیپر قرمز رنگی را مشاهده میکنید با گوی های شیشه ای مخصوص جشن و ستاره های طلایی.

وکتور والپیپیر فوق قرمز رنگ میابشد و در آن سه گوی شیشه ای قرمز و زیبا از بالا به پایین با روبان های نازک طلایی رنگ آویزوان هستند. بر روی این گوی های شیشه ای زیبا که مخصوص استفاده برای تزئین چشن ها میباشند خطوط ظریف طلایی دیده میشود و انعکاس نور بر روی شیشه آنها مشخص است. در اطراف این سه گوی شیشه ای تعداد زیادی ستاره کوچک و بزرگ طلایی رنگ قرار دارد که در حال درخشیدن هستند. پس زمینه این والپیپر ترکیب سایه روشن دو رنگ قرمز و سیاه هست. وکتور والپیپر گوی های شیشه لایه باز هست و شما میتوانید آن را با هر اندازه ای در طراحی خود استفاده کنید بدون انکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر گوی های شیشه ای قرمز رنگ برای جشن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر قرمز رنگ گوی های شیشه ای قرمز آویزان و ستاره های کوچک طلایی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر دانه برف بزرگ و نورانی در مرکز طرح
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 417 بازدید
دانلود وکتور لایه باز والپیپر سپر گرد با بال های طلایی
: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 452 بازدید
وکتور والپیپر زن با طرح ساقه و برگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر زن در حال رقصیدن و طرح ساقه و برگ سبز پشت آن.
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 156 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر شمع روشن در حال نور افشانی روی پس زمینه قهوه ای تیره
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 508 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده والپیپر کلید های پیانو و اسپیکر های بلند با موضوع موزیک
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 318 بازدید