دانلود وکتور والپیپر کادر مستطیلی طرح رنگی

دانلود وکتور لایه باز والپیپر کادر مستطیلی با طرح های رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر کادر مستطیلی سفید با طرح های رنگی اطراف آن. وکتور والپیپر قاب مستطیلی سفید و طرح های رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر کادر مستطیلی سفید رنگ با طرح های رنگی اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح اماده و لایه باز یک کادر و قاب مستطیلی سفید رنگ را مشاهده میکنید که اطراف آن طرح های رنگی به چشم میخورد.

وکتور فوق از یک والپیپر میباشد که در در وسط آن یه قاب و کادر مستطیلی سفید رنگ با حاشیه نازک به رنگ سبز خیلی کم رنگ دیده میشود. در اطراف و بیرون این کادر مستطیلی سفید طرح هایی با رنگ های مختلف شاد و روشن قرار دارند. این طرح های رنگی دور مستطیل پیچ خوده اند و رنگ های گوناگون در هم پیچ خورده اند. این وکتور زیبا کاملا لایه باز میباشد که شما میتوانید به آسانی آن را به طراحی خود منتقل کنید و هر چقدر آن را بزرگ نمایی کنید افتی در کیفیت آن ایجاد نمیشود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر کادر مستطیلی سفید با طرح های رنگی اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر کادر مستطیلی سفید رنگ با طرح های رنگی اطراف آن با رنگ های شاد را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر پسر بجه بر روی سقف کلبه چوبی بالای درخت
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 392 بازدید
وکتورو الپیپ رنگی زن با مو های پریشان. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر سایه زن با مو های پریشان و حلال ماه نارنجی
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 173 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ستاره های قرمز و آبی با پس زمینه شعاع نور قرمز
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 387 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر اثر کف دست انسان به رنگ آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 402 بازدید
دانلود کتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی طرح های ستاره و برگ های سبز و دایره های رنگی
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 335 بازدید