دانلود وکتور والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی

وکتور والپیپر چرخ دنده با بکگراند آبی

دانلود وکتور والپیپر چرخدنده با پس زمینه آبی. والپیپر چرخ دنده های تو در تو خط های موازی و بکگراند آبی حباب دار وکتور لایه باز والپیپر چرخدنده

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر چرخ دنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز سه چرخدنده در یک والپیپر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به بک گراند صنعتی قابل استفاده است.

وکتور شامل سه چرخ دنده متصل به هم و در حال چرخیدن بر روی پس زمینه آبی در میان خط های موازی در هم تنیده شده است.پس زمینه این طرح به رنگ آبی روشن با طیف های رنگی رو به سفید میباشد.طرح خطهای موازی و تاب خورده که گویی چرخ دنده ها را در بر گرفته اند حسی سیال گونه به این وکتور زیبا بخشیده.وکتور چرخ دنده صنعتی آب رنگ از کیفیت و ظرافت بالایی در طراحی برخوردار است و همین امر باعث شده تا کیفیت بالای در طراح های شما ایجاد کند.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر چرخ دنده صنعتی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور هدر آبی نارنجی رنگ بالای سایت الکترونیکی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده هدر بالای سایت به رنگ آبی و زرد و بصورت باریک مخصوص سایت های الکترونیکی.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 221 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ستاره های رنگی با شعاع نور
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 652 بازدید
وکتور طرح قلب با گل های شیپوری قرمز در کنار هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک قلب که با کنار هم چیده شدن تعدادی گل شیپوری قرمز رنگ درست شده است.
: ۱۸ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 207 بازدید
وکتور بشکه زرد رنگ علائم خطر هشدار های مواد صنعتی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک بشکه زرد رنگ و علائم خطر و هشدار دهنده مواد صنعتی و شیمایی.
: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 198 بازدید
وکتور کارت تبریک قرمز روبان طلایی که دور آن پیچیده شده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت تبریک قرمز با سیه روشن و روبان طلایی باریک دور آن .
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 49 بازدید