دانلود وکتور والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی

وکتور والپیپر چرخ دنده با بکگراند آبی

دانلود وکتور والپیپر چرخدنده با پس زمینه آبی. والپیپر چرخ دنده های تو در تو خط های موازی و بکگراند آبی حباب دار وکتور لایه باز والپیپر چرخدنده

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر چرخ دنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز سه چرخدنده در یک والپیپر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به بک گراند صنعتی قابل استفاده است.

وکتور شامل سه چرخ دنده متصل به هم و در حال چرخیدن بر روی پس زمینه آبی در میان خط های موازی در هم تنیده شده است.پس زمینه این طرح به رنگ آبی روشن با طیف های رنگی رو به سفید میباشد.طرح خطهای موازی و تاب خورده که گویی چرخ دنده ها را در بر گرفته اند حسی سیال گونه به این وکتور زیبا بخشیده.وکتور چرخ دنده صنعتی آب رنگ از کیفیت و ظرافت بالایی در طراحی برخوردار است و همین امر باعث شده تا کیفیت بالای در طراح های شما ایجاد کند.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر چرخ دنده صنعتی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور گرافیکی کره زمین با بک گراند آبی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 423 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بک گراند قرمز و خاکستری با طرح گل و بوته
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 335 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کلاه بیسبال و نوشته های انگلیسی اطراف آن
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 281 بازدید
وکتور روبان دنباله دار نارنجی رنگ-روبان لیبل گذاری نوشتاری
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 404 بازدید
وکتور طرح نقشه قاره ها پرگار قطب نما که روی نقشه قرار دارند. دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح نقشه قاره ها و یک پرگار و قطب نما که روی نقشه قرار دارند.
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 84 بازدید