دانلود وکتور والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی

وکتور والپیپر چرخ دنده با بکگراند آبی

دانلود وکتور والپیپر چرخدنده با پس زمینه آبی. والپیپر چرخ دنده های تو در تو خط های موازی و بکگراند آبی حباب دار وکتور لایه باز والپیپر چرخدنده

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر چرخ دنده را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز سه چرخدنده در یک والپیپر را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به بک گراند صنعتی قابل استفاده است.

وکتور شامل سه چرخ دنده متصل به هم و در حال چرخیدن بر روی پس زمینه آبی در میان خط های موازی در هم تنیده شده است.پس زمینه این طرح به رنگ آبی روشن با طیف های رنگی رو به سفید میباشد.طرح خطهای موازی و تاب خورده که گویی چرخ دنده ها را در بر گرفته اند حسی سیال گونه به این وکتور زیبا بخشیده.وکتور چرخ دنده صنعتی آب رنگ از کیفیت و ظرافت بالایی در طراحی برخوردار است و همین امر باعث شده تا کیفیت بالای در طراح های شما ایجاد کند.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر چرخ دنده صنعتی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر چرخ دنده با زمینه آبی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپیر گوی شیشه ای با پس زمینه قرمز
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 627 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته و دایره های رنگی بزرگ و کوچک
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 471 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح فنجان و نعلبکی سفید و براق بدون طرح و نقش
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 709 بازدید
وکتور نقاشی کودکانه خانه های روستایی بر روی تپه های سبز . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده نقاشی کودکانه تعدادی خانه روستایی بر روی تپه های سبز و یک رنگین کمان بزرگ .
: ۰۳ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 21 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده تایپ و گرافی خط عربی بسم الله الرحمن الرحیم
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 573 بازدید