دانلود وکتور والپیپر هدفون بزرگ موزیک

دانلود وکتور لایه باز والپیپر هدفون بزرگ موزیک

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر هدفون بزرگ برای موزیک با پس زمینه نارنجی. وکتور والپیپر هدفون بزرگ سیاه و نقره ای رنگ سیمی و طرح ساقه و برگ اطراف آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر یک هدفون بزرگ موزیک با پس زمینه نارنجی رنگ قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک هدفون بزرگ سیمی به رنگ سیاه و نقره ای را با طرح ساقه و برگ اطراف آن مشاهده میکنید.

وکتور فول والپیپر با طرح یک هدفون گوشی بزرگ و حرفه ای میباشد که با سیم به دستگاه پخش متصل میشود. این دفون گوشی های بزرگی دارد که درون آن سیاه رنگ و رویه فلزی آن نقره ای است. پس زمینه این والپیپر به رنگ نارنجی با ترام های زرد میباشد. گوشی هدفون در این والپیپر به حالت معلق بدون اینکه به جایی متصل و یا روی چیزی باشد دیده میشود. در اطراف گوشی هدفون طرح هایی از ساقه و برگ و چند نت موسیقی قرارداده شده است. وکتور والپیپر هدفون بزرگ چون لایه باز است به راحتی به هر طرحی اضامه میشود و هر چقدر آن را بزرگ کنید افتی در کیفیت آن به وجود نمی آید.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر هدفون بزرگ برای موزیک با پس زمینه نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر یک هدفون بزرگ موزیک با پس زمینه نارنجی رنگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی درخت های کریسمس و گوی های شیشه ای
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 429 بازدید
دانلود وکتور لایه باز والپیپر کادر مستطیلی با طرح های رنگی
: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 1112 بازدید
دانلود کتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی طرح های ستاره و برگ های سبز و دایره های رنگی
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 438 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر اثر کف دست انسان به رنگ آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 485 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ستاره های قرمز و آبی با پس زمینه شعاع نور قرمز
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 494 بازدید