دانلود وکتور والپیپر نارنجی طرح خانه

دانلود وکتور لایه باز والپیپر نارنجی طرح خانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر طرح خانه سقف شیروانی. وکتور والپیپر نارنجی خانه دو طبقه ویلایی با سقف شیروانی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر نارنجی رنگ با طرح خانه سقف شیروانی و راه پله جلوی آن قرار داده ایم.. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز والپیپر نارنجی رنگی را با طرح یک خانه دو طبقه ویلایی سقف شیروانی مشاهده میکیند.

وکتور فوق از والپیپر نارنجی رنگی است که در آن طرح یک خانه سقف شیروانی به صورت خطی در آن دیده میشود. طرح این خانه از زاوبه پایین میباشد و جلوی ایوان بزرگی قرار دارد که بوسیله راه پله جلوی خانه میتوان به آن رسید. دور تا دور خانه ویلایی پنجرخ میباشد و در بالای آن سقفی بصورت شیروانی قرار دارد. پس زمینه این والپیپر سایه روشن نارنجی رنگ است که طرح خانه با خطوط سیاه روی آن کشیده شده است. در اطراف طرح خانه نقوش ظریفی از گل و بوته با رنک سفید دیده میشود. وکتور والپیپر خانه سقف شیروانی لایه باز است که شما میتوانید به راحتی آن را به طراحی خود انتقال دهید و هر گونه تغییری از جلمه تغییر در رنگ بندی آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر طرح خانه سقف شیروانی با پس زمینه نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک والپیپر نارنجی رنگ با طرح خانه سقف شیروانی و راه پله جلوی آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر گل های سفید و نارنجی. دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر گل های سفید و نارنجی با پس زمینه قهوه ای تیره
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 203 بازدید
وکتورو الپیپر روبان بنفش ساقه برگ. دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر روبان بنفش و ساقه و برگ در اطراف آن
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 199 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر دانه برف بزرگ و نورانی در مرکز طرح
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 417 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده نوار پهن زرشکی و برگ و دایره های رنگی
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 336 بازدید
وکتور والپیپر گوی شیشه ای رنگی کریسمس.دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گوی های شیشه ای رنگی کریسمس به روبان طلایی آوزون شده اند
: ۲۴ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 178 بازدید