دانلود وکتور والپیپر نارنجی طرح خانه

دانلود وکتور لایه باز والپیپر نارنجی طرح خانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر طرح خانه سقف شیروانی. وکتور والپیپر نارنجی خانه دو طبقه ویلایی با سقف شیروانی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر نارنجی رنگ با طرح خانه سقف شیروانی و راه پله جلوی آن قرار داده ایم.. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز والپیپر نارنجی رنگی را با طرح یک خانه دو طبقه ویلایی سقف شیروانی مشاهده میکیند.

وکتور فوق از والپیپر نارنجی رنگی است که در آن طرح یک خانه سقف شیروانی به صورت خطی در آن دیده میشود. طرح این خانه از زاوبه پایین میباشد و جلوی ایوان بزرگی قرار دارد که بوسیله راه پله جلوی خانه میتوان به آن رسید. دور تا دور خانه ویلایی پنجرخ میباشد و در بالای آن سقفی بصورت شیروانی قرار دارد. پس زمینه این والپیپر سایه روشن نارنجی رنگ است که طرح خانه با خطوط سیاه روی آن کشیده شده است. در اطراف طرح خانه نقوش ظریفی از گل و بوته با رنک سفید دیده میشود. وکتور والپیپر خانه سقف شیروانی لایه باز است که شما میتوانید به راحتی آن را به طراحی خود انتقال دهید و هر گونه تغییری از جلمه تغییر در رنگ بندی آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر طرح خانه سقف شیروانی با پس زمینه نارنجی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک والپیپر نارنجی رنگ با طرح خانه سقف شیروانی و راه پله جلوی آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر پرده تئاتر سرمه ای رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر پرده تئاتر سرمه ای رنگ به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 37 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر فانوس نفتی قرمز با طرح های رنگی پشت آن
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 496 بازدید
وکتور والپیپر رنگی گل برگ و دایره. دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده گل و برگ های رنگی و دایره های بزرگ و کوچک
: ۲۴ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 531 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر شمع روشن در حال نور افشانی روی پس زمینه قهوه ای تیره
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 845 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر درخت نخل و غروب خورشید در کنار ساحل دریا
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 590 بازدید