دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم برای بک گراند طرح های گرافیکی.والپیپر بک گراند عاشقانه سرخ رنگ با خط های سفید پر پیچ و خم

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر عاشقانه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز والپیپر موجدار سرخ رنگ را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال و طراحی هتی عاشقانه قابل استفاده است.

وکتور شامل والپیپر موج دار قرمز رنگ است که با چندین خط منحنی سفید به سه بخش تقسیم شده.دو بخش کناری به رنگ قرمز با طیف های رنگی اسن و بخش مرکزی که رنگی روشن تر دارد میتواند محلی مناسب برای نوشته های عاشقانه و یا ایده های کارت پستالی باشد.مطمئنا دو موردی که این وکتور را در رده بنده عاشقانه قرار داده است رنگ قرمز زیبا و خط های سفید با منحنی ملایم می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر قرمز موج دار کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر موج دار قرمز و کرم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده کفش کتانی نیم ساق نایک به رنگ قهوه ای
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 544 بازدید
وکتور کارت پستال طرح کیک سه طبقه با رنگ های قرمز سبز آبی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت پستال فانتزی با طرح یک کیک سه طبقه به رنگی های سبز قرمز و آبی.
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 213 بازدید
وکتور لوله آزمایشگاهی شیشه ای باریک و بلند با مایع و دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لوله آزمایشگاهی شیشه ای باریک و بلند با مایع آبی رنگ درون آن .
: ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 24 بازدید
دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری لیبل . دانلود وکتور ربان قرمز نوشتاری با پیچ و خم های متنوع.مجموعه ربان با قابلیت لیبل گذاری و قرار دادن نوشته بر روی ربان
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 660 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح تاب و رنگین کمان در دشت سر سبز
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1353 بازدید