دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم برای بک گراند طرح های گرافیکی.والپیپر بک گراند عاشقانه سرخ رنگ با خط های سفید پر پیچ و خم

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر عاشقانه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز والپیپر موجدار سرخ رنگ را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال و طراحی هتی عاشقانه قابل استفاده است.

وکتور شامل والپیپر موج دار قرمز رنگ است که با چندین خط منحنی سفید به سه بخش تقسیم شده.دو بخش کناری به رنگ قرمز با طیف های رنگی اسن و بخش مرکزی که رنگی روشن تر دارد میتواند محلی مناسب برای نوشته های عاشقانه و یا ایده های کارت پستالی باشد.مطمئنا دو موردی که این وکتور را در رده بنده عاشقانه قرار داده است رنگ قرمز زیبا و خط های سفید با منحنی ملایم می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر قرمز موج دار کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر موج دار قرمز و کرم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور بک گراند زرد طرح درخت کاج و دانله های برف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند به رنگ زرد با طرح درخت های کاج و دانه های بزرگ برف.
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 182 بازدید
وکتور طرح جمجمه با چشمان بزرگ سیاه با حالتی خشمگین. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک جمجمه انسان با چشمان بزرگ و سیاه که حالتی خشمگین و عصبانی دارد.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 150 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و اماده تابلو اعلانات جوبی با پایه تنه درخت
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 707 بازدید
وکتور والپیپر چرخ دنده با بکگراند آبی
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 621 بازدید
دانلود وکتور طرح های مختلف لیبل رنگی. دانلود وکتور لایه باز و آماده لیبل های رنگی در طرح های مختلف
: ۲۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 218 بازدید