دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم

دانلود وکتور والپیپر موج دار قرمز و کرم برای بک گراند طرح های گرافیکی.والپیپر بک گراند عاشقانه سرخ رنگ با خط های سفید پر پیچ و خم

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپر عاشقانه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز والپیپر موجدار سرخ رنگ را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال و طراحی هتی عاشقانه قابل استفاده است.

وکتور شامل والپیپر موج دار قرمز رنگ است که با چندین خط منحنی سفید به سه بخش تقسیم شده.دو بخش کناری به رنگ قرمز با طیف های رنگی اسن و بخش مرکزی که رنگی روشن تر دارد میتواند محلی مناسب برای نوشته های عاشقانه و یا ایده های کارت پستالی باشد.مطمئنا دو موردی که این وکتور را در رده بنده عاشقانه قرار داده است رنگ قرمز زیبا و خط های سفید با منحنی ملایم می باشد.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر قرمز موج دار کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر موج دار قرمز و کرم را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور سپر با گل و بوته
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 494 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر قلب فانتزی قرمز و طرح گل
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 539 بازدید
وکتور والپیپر ستاره و پروانه با پس زمینه آبی رنگ و شاخه های گل
: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 481 بازدید
وکتور بک گراند رنگ های پیچیده در هم با رنگبندی مختلف . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند رنگی با رنگ های پیچیده در هم و در چهار رنگبندی مختلف .
: ۰۵ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 59 بازدید
دانلود وکتور پر رنگی پرنده قرمز آبی زرد. دانلود وکتور لایه باز و آماده پر های رنگی پرنده قرمز آبی و زرد
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 351 بازدید