دانلود وکتور والپیپر قرمز با قلب زرد

دانلود وکتور لایه باز والپیپر قرمز با طرح قلب زرد رنگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر قرمز رنگ با طرح قلب زیبای زرد رنگ. وکتور والپیپر قلب زرد رنگ با طرح زیبا و پس زمینه قرمز و گل و پروانه.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر به رنگ قرمز و طرح قلب زیبا به رنگ زرد قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک والپیپر زیبا با رنگ بندی قرمز و زرد و گرم را مشاهده میکنید که وسط آن طرح یک قلب با رنگ زرد میباشد.

وکتور فوق والپیپیر عاشقانه از یک قلب بزرگ میباشد که با کنار هم قرار دادن خطوط منحنی و پیچ خوده درست شده است. طرح قلب زرد رنگ بر روی یک صفحه قرمز  با کمی سایه روشن قرار دارد و اطراف آن نعدادی گل ریز و کوچک زرد رنگ و همچنین چندین پروانه کوچک در حال پرواز کردن هستند. وکتور والپیپر قلب زرد و گل و پروانه بسیار زیبا و عاشقانه است که برای استفاده در طراحی های با موضوع عشقی  مناسب میباشد. این وکتور نیز لایه باز است که اعمال تغیرات در آن بسیار آسان بوده و با هر چقدر بزرگ نمایی افتی در کیفیت آن ایجاد نمیشود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر قرمز رنگ با طرح قلب زیبای زرد رنگ زیبا کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر به رنگ قرمز و طرح قلب زیبا به رنگ زرد و گل و پروانه اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر اثر کف دست انسان به رنگ آبی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 485 بازدید
وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 2 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر موزیک با طرح سیاه افراد در حال رقصیدن
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 465 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده گل و بوته های قرمز دور کادر مستطیلی سفید
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 504 بازدید
دانلود وکتور والپیپر روبان و قلب طلایی. دالنود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر روبان و قلب های طلایی
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 417 بازدید