دانلود وکتور والپیپر طرح های رنگی

دانلود وکتور لایه باز طرح های رنگی با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر با طرح های رنگی و شاخه و برگ. وکتور والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روشن روی آن و شاخه و برگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روی آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک والپیپر را با پس زمینه یک دست سیاه مشاهده میکنید که روی آن طرح های رنگی به چشم میخورد.

والپیپر رنگی فوق یک پس زمینه یک دست سیاه دارد که روی آن تعدادی دایره بزرگ بصورت خطی و به رنگ خاکستری درون هم قرار دارند. بر روی این پس زمینه سیاه و دایره های خاکستری طرح های رنگی، با رنگ های مختلف دیده میشود. طرح هایی با رنگ های بنفش، آبی، نارنجی، سبز و قرمز. بر روی دایره های خاکستری طرح های از شاخه و برگ و رنگ پاشیدیگی به رنگ های مختلف دیده میشود. در مرکز والپیپر یک دایره توپ مانند با دایره های کوچک سیاه روی ان قرار دارد. این وکتور والپیپر کاملا لایه باز میباشد و به شما این امکان را میدهد تا آن را به هر اندازه که میخواهید بزرگ کنید بدون آنکه افتی در کیفیت ان ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر با طرح های رنگی و شاخه و برگ و رنگ پاشیدگی های رنگی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روی آن و طرح شاخه و برگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر بسته هدیه آبی با روبان قرمز و شکوفه های بهاری
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 404 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر درخت بزرگ سیاه رنگ با پس زمینه زرد
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 439 بازدید
دانلود وکتور والپیپر بادکنک های رنگی. دالنود وکتور لایه باز والپیپر بادکنک های رنگی با پس زمینه زرد رنگ
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 440 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر صندوق پست قرمز با طرح شاخه و برگ
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 439 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی درخت های کریسمس و گوی های شیشه ای
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 390 بازدید