دانلود وکتور والپیپر طرح های رنگی

دانلود وکتور لایه باز طرح های رنگی با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر با طرح های رنگی و شاخه و برگ. وکتور والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روشن روی آن و شاخه و برگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روی آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک والپیپر را با پس زمینه یک دست سیاه مشاهده میکنید که روی آن طرح های رنگی به چشم میخورد.

والپیپر رنگی فوق یک پس زمینه یک دست سیاه دارد که روی آن تعدادی دایره بزرگ بصورت خطی و به رنگ خاکستری درون هم قرار دارند. بر روی این پس زمینه سیاه و دایره های خاکستری طرح های رنگی، با رنگ های مختلف دیده میشود. طرح هایی با رنگ های بنفش، آبی، نارنجی، سبز و قرمز. بر روی دایره های خاکستری طرح های از شاخه و برگ و رنگ پاشیدیگی به رنگ های مختلف دیده میشود. در مرکز والپیپر یک دایره توپ مانند با دایره های کوچک سیاه روی ان قرار دارد. این وکتور والپیپر کاملا لایه باز میباشد و به شما این امکان را میدهد تا آن را به هر اندازه که میخواهید بزرگ کنید بدون آنکه افتی در کیفیت ان ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر با طرح های رنگی و شاخه و برگ و رنگ پاشیدگی های رنگی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر با پس زمینه سیاه و طرح های رنگی روی آن و طرح شاخه و برگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور والپیپر مشت دست راست انسان. دالنود وکتور لایه باز و آماده والپیپر مشت دست انسان با سیم خاردار اطراف آن
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 336 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر گیتار برقی با بال های طلایی
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 530 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح های رنگی به همراه شاخه و برگ
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 408 بازدید
وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر طرح پارتی رنگی در جزیره به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 6 بازدید
وکتور والپیپر کارت تبریک گل و پروانه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور والپیپر کارت تبریک گل و پروانه به عنوان تصویر پس زمینه و طرحهای گرافیکی استفاده نمود .
: ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 20 بازدید