دانلود وکتور والپیپر سپر گرد بال طلایی

دانلود وکتور لایه باز والپیپر سپر گرد با بال های طلایی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک سپر گرد طلایی با دو بال بزرگ طلایی اطراف آن. وکتور والپیپر سپر گرد طلایی با نگین بزرگ قرمز و بال های طلایی بزرگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر سپر گرد طلایی با دو بال طلایی بزرگ در دو طرف سپر قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک سپر گرد طلایی را مشاده میکنید که یک نگین قرمز وسط آن و دو بال طلای بزرگ در دو طرف آن قرار دارند.

وکتور والپیپر فوق طرح یک سپر بزرگ گرد با لبه های طرح دار میباشد. در وسط این سپر طلایی یک نگین بزرگ و براق به رنگ قرمز قرار دارد. درد و طرف سپر طلایی دو بال بزرگ از هم باز شده اند و به حالت نیم دایره رو به بالا رفته اند. سپر و بال های طلایی در حال درخشیدن هستند همچنین براق بودن نگین قرمز وسط سپر مشخص است. پس زمینه وکتور سپر طلایی بصورت یکنواخت به رنگ زرشکی تیره میباشد. وکتور والپیپر سپر طلایی کاملا لایه باز است که شما میتوانید با یک کلیک آن را به طراحی خود منتقل کنید و چون طرح لایه باز هست هر چقدر که آن را بزرگ کنید اصلا افتی در کیفیت آن به وجود نمی آید.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر یک سپر گرد طلایی با دو بال بزرگ طلایی اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر سپر گرد طلایی با دو بال طلایی بزرگ در دو طرف سپر را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز والپیپر شتاره هیا رنگی
: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 397 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر در خت کریسمس با زنگوله های طلایی و پس زمینه قرمز
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 312 بازدید
وکتور والپیپر قهوه ای طرح اسلیمی برگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر با سایه روشن قهوه ای تیره و طرح های اسلیمی برگ اطراف آن
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 244 بازدید
دانلود وکتور والپیپر بادکنک های رنگی. دالنود وکتور لایه باز والپیپر بادکنک های رنگی با پس زمینه زرد رنگ
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 292 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر فنجان سفید پر از قهوه و دانه های قهوه
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 626 بازدید