دانلود وکتور والپیپر ستاره و پروانه

وکتور والپیپر ستاره و پروانه با پس زمینه آبی رنگ و شاخه های گل

دانلود وکتور والپیپر ستاره و پروانه با پس زمینه آبی رنگ و شاخه های گل.وکتور لایه باز والپیپر فانتزی گل و پروانه با حاشیه و خط های رنگی

در این پست برای شما وکتور لایه باز والپیپیر گل و ستاره را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز والپیپر پروانه و گل و ستاره را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به کارت پستال و حاشیه بندی طرح گرافیکی قابل استفاده است.

وکتور شامل والپیپر طرح فانتزی متشکل از گا و پروانه و ستاره در پس زمینه ای آبی رنگ با حاشیه خطهای رنگی است.دایره های رنگی تو در تو محو شونده در پس زمینه از دیگر اجزای این وکتور زیبا میباشد.طرح دارای حاشیه بندی در گوشه پایین کادر میباشد که با انفجاری در همان نقطه رنگ بندی به اوج رسیده و به تناوب با کشیده شدن به وسط و قسمت بالایی طرح اجزای گرافیکی در پس زمینه محو شده و شعاع هایی موازی از نور جایگزین میشود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر فانتزی پروانه و گل کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز والپیپر ستاره و پروانه با رمان را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تشتک در نوشابه های شیشه ای با چهار طرح مختلف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تشتک در روی نوشابه های شیشه ای با چهار طرح مختلف.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 219 بازدید
وکتور گرافیکی ماه رمضان
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 448 بازدید
وکتور ماه عربی گرافیکی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 448 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح تاب و رنگین کمان در دشت سر سبز
: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1009 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر قلب های قرمز بزرگ و کوچک و قلب های تو خالی
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 352 بازدید