دانلود وکتور والپیپر دانه برف آبی رنگ

دانلود وکتور لایه باز والپیپر دانه برف آبی رنگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر طرح دانه برف آبی رنگ و نوشته های لاتین. وکتور والپیپر طرح بزرگ دانه برف و ستاره های نورانی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر طرح هندسی دانه برف با رنگ آبی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده والپیپر زیبایی را از طرح هندسی دانه های برف در حال باریدن به همراه ستاره های کوچک نورانی مشاهده میکنید.

وکتور والپیپر زیبای فوق طرح هندسی از دانه برف میباشد. در این والپیپر چند دانه برف در سایز های مختلف در حال افتادن هستن. رنگ این دانه های برف ترکیبی از سایه روشن دو رنگ سفید و آبی هستند. در کنار این دانه های برف تعداد زیادی ستاره ریز دیده میشود که در حال نور افشانی هستند. پس زمینه والپیپر تر کیب دو رنگ سفید و آبی هست که بصورت موج و با سایه روشن در هم آمیخته شده اند. تم این والپیپر با توجه به دانه های برف و رنگبندی آبی آن سرد  یخ میباشد. وکتور والپیپر دانه های برف لایه باز هست که در صورت انتقال آن به طراحی خود میتوانید به هر اندازه که لازم است آن را بزرک نمایی کنید بدون اینکه افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر طرح دانه برف آبی رنگ و نوشته های لاتین کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر طرح هندسی دانه برف با رنگ آبی و ستارهای کوچک نورانی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر با طرح فانتزی رنگی و پس زمینه سبز
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 528 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر تاج و طرح شاخه و برگ اطراف آن
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 741 بازدید
دانلود وکتور والپیپر روبان و قلب طلایی. دالنود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر روبان و قلب های طلایی
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 362 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده والپیپر کلید های پیانو و اسپیکر های بلند با موضوع موزیک
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 401 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر بسته هدیه آبی با روبان قرمز و شکوفه های بهاری
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 404 بازدید