دانلود وکتور والپیپر دانه برف آبی رنگ

دانلود وکتور لایه باز والپیپر دانه برف آبی رنگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر طرح دانه برف آبی رنگ و نوشته های لاتین. وکتور والپیپر طرح بزرگ دانه برف و ستاره های نورانی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از والپیپر طرح هندسی دانه برف با رنگ آبی قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده والپیپر زیبایی را از طرح هندسی دانه های برف در حال باریدن به همراه ستاره های کوچک نورانی مشاهده میکنید.

وکتور والپیپر زیبای فوق طرح هندسی از دانه برف میباشد. در این والپیپر چند دانه برف در سایز های مختلف در حال افتادن هستن. رنگ این دانه های برف ترکیبی از سایه روشن دو رنگ سفید و آبی هستند. در کنار این دانه های برف تعداد زیادی ستاره ریز دیده میشود که در حال نور افشانی هستند. پس زمینه والپیپر تر کیب دو رنگ سفید و آبی هست که بصورت موج و با سایه روشن در هم آمیخته شده اند. تم این والپیپر با توجه به دانه های برف و رنگبندی آبی آن سرد  یخ میباشد. وکتور والپیپر دانه های برف لایه باز هست که در صورت انتقال آن به طراحی خود میتوانید به هر اندازه که لازم است آن را بزرک نمایی کنید بدون اینکه افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده والپیپر طرح دانه برف آبی رنگ و نوشته های لاتین کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از والپیپر طرح هندسی دانه برف با رنگ آبی و ستارهای کوچک نورانی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر صفحه کیلومتر و شتاب ماشین با پس زمینه آبی
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 444 بازدید
دانلود وکتور والپیپر دو قلب قرمز. دالنود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر دو قلب قرمز با پس زمینه قرمز تیره
: ۰۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 257 بازدید
وکتور والپیپر قهوه ای طرح اسلیمی برگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر با سایه روشن قهوه ای تیره و طرح های اسلیمی برگ اطراف آن
: ۲۵ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 391 بازدید
دالود وکتور لایه باز و آماده طرح دو شیر در دو طرف سپر با دو تبر
: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 321 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر رنگی درخت های کریسمس و گوی های شیشه ای
: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 347 بازدید