دانلود وکتور هواپیمای جت اختصاصی

دانلود وکتور هواپیمای جت اختصاصی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده هواپیمای جت اختصاصی نشسته در باند فرودگاه و درب باز و پلههای آماده برای سوارشدن مسافران

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده هواپیمای مسافربری را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز هواپیمای جت را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به مسافرت و جهانگردی و شرکت های مسافرتی هوایی قابل استفاده است.

وکتور فوق طرحی از یک هواپیمای جت اختصاصی کوچک با رنگ سفید است.این هواپیما در حالت نشسته در باند فرودگاه و آماده سوار کردن مسافران میباشد.پلکان سوار شدن مسافران در درب این هواپیما تعبیه شده و در این طرح درب باز بوده و پلکان ورودی کاملا مشخص است.بدنه هوا پیما به رنگ سفید و بدون هیچ گونه آرم و لگو خاصی هست و همین امر باعث میشود تا شما در طراحی مد نظر خود بتوانید به راحتی آرم و برند مورد نظر خود را بر روی بدنه هواپیما طراحی کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده هواپیمای جت مسافربری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز هواپیمای جت اختصاصی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده اتوبوس شهری برقی به رنگ سفید و سبز
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 393 بازدید
وکتور ماشین دو در هاچ بک آبی رنگ. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین دو در هاچ بک به رنگ آبی و با رینگ های اسپورت
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 157 بازدید
وکتور ماشین قدیمی با کاپوت کشیده
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 393 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین جیپ سیاه رنگ از زاویه پایین
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 301 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کامیون آبی رنگ قدیمی با کانتین سفید
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 430 بازدید