دانلود وکتور مدل های مختلف توپ فوتبال

دانلود وکتور لایه باز مدلهای مختلف توپ فوتبال

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده مدلهای مختلف توپ فوتبال با طرح های گوناگون.وکتور آماده طرح های گوناگون توپ فوتبال با پس زمینه سفید و کاملا لایه باز.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی توپ فوتبال با مدل ها و طرح های مختلف قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده ۹ عدد توپ فوتبال با برندهای مختلف و طرح های گوناگون را مشاهده میکنید که در بازی های فوتبال در سراسر جهان از آنها استفاده شده است.

وکتور شامل ۹ توپ سفید رنگ فوتبال با طرح ها و برندهای مختلف می باشد. در این وکتور طرح قدیمی توپ فوتبال شش ضلعی هم وجود دارد. از برند آدیداس چندین طرح مخلف و معروف که در مسابقات بزرگ و جام جهانی استفاده شده در این وکتور وجود دارد. طرح های یونیکو و تانگو از برند آدیداس که در مسابقات جام باشگاه های اروپا برای اولین بار رونمایی شده در بین این ۹ وکتور قرار گرفته و مجموعه کاملی را در اختیار شما میگذارد.شما میتوانید بسته به نیاز خود یک یا چندین طرح مختلف توپ فوتبال را در طرح و یا عکس خود در حالت های مختلف قرار داده و استفاده کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده مدلهای مختلف توپ فوتبال با طرح های گوناگون و جذاب کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز تعدادی توپ فوتبال با مدل های مخلف از برند آدیداس که در بازی های فوتبال مختلفی از آن استفاده شده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور ورزشی توپ بستکبال نارنجی زرد . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور ورزشی توپ بستکبال با خطوطی نارنجی و زرد رنگ که از طرح وکتور میتوان در انواع طرحهای تبلیغاتی استفاده نمود.
: ۰۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 24 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح مرد به رنگ سیاه در حال جامپ و پریدن با طناب
: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 546 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده فوتبالیست در حال شوت کردن توپ فوتبال
: ۲۰ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 607 بازدید
دانلود وکتور توپ های مختلف ورزشی
: ۳۰ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 619 بازدید
دانلود وکتور دوچرخه سوار با زمینه فانتزی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 505 بازدید