دانلود وکتور مجموعه آیکون پزشکی آبی و قرمز

مجموعه آیکون پزشکی آبی و قرمز

دانلود وکتور مجموعه آیکون پزشکی شامل ابزار آلات ونمادهای پزشکی مانند آمپول و سرنگ , قرص و دارو , چسب زخم , ظربان قلب , آمبولانس , شیشه های آزمایشگاهی و نمادهای هشداری

در این پست برای شما وکتور لایه باز مجموعه آیکون های پزشکی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور آیکون هشدارهای پزشکی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به پزشکی و درمان قابل استفاده است.

وکتور شامل تعدا زیادی آیکون در زمینه دارو و ابزار آلات و نمادها و هشدارهای پزشکی است.یک بخش که شامل داروهای پزشکی مانند قرص و کپصول های خوراکی است.بخشی دیگر در مورد ابزار آلات پزشکی مانند چسب زخم , آمپول , دماسنج , میکروسکوپ و گوشی پزشک است.بخش سوم مربوط به نمادهای پزشکی مانند ضربان قلب و علامت ثلیب سرخ میباشد. و نهایتا بخش آخر به هشدارهای پزشکی مانند خطر مرگ و محدوده رادیو اکتیویته اختصاص دارد.

آیکون ها مود در این وکتور عبارتند از:

ویلچر-رادیو اکتیو-شیشه های آزمایشگاهی-کپسول خوراکی-سلیب سرخ-نماد درمان جهانی-شیمیایی-چسب زخم-نوار قلب-پزشک-تب سنج-ضربان قلب-میکروسکوپ-شیشه سمی-آمپول-سرنگ-قرص-دفترچه بیمه-اسکلت-دندان-گوشی پزشکی-نماد بیمارستان-سرم-اکسیژن-اسید-آمبولانس و غیره …

وکتور لایه باز طرح آماده آیکون پزشکی و بیمارستان کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز مجموعه آیکون پزشکی آبی و قرمز را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده آیکون های خاکستری وسایل نقلیه سفری
: ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 364 بازدید
آیکون ابزار الات ساختمانی کلاه ایمنی
: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 433 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده آیکون های رنگی نقاشی کودکانه حیوانات,وکتور آیکون حیوانات کارتونی بچه گانه
: ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید
وکتور آیکون منی مخصوص بالای سایت به رنگ سیاه و خاکستری. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهار عدد منوی مخصوص بالای وب سایت به رنگ خاکستری و سیاه با سایه روشن.
: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 109 بازدید
وکتور آیکون رنگی تلفن قطب نما قفل و چند آیکون دیگر. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی آیکون تلفن ، قطب نما ، کره زمین ، قفل و تعدادی آیکون دیگر.
: ۱۲ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 99 بازدید