دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماه بزرگ در شهر عربی با مناره و نخل های بزرگ و آسمانی پر از ستاره-قرص کامل ماه

در این پست برای شما وکتور لایه باز قرص کامل ماه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماه در شهر عربی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ماه و شهر و شب قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح یک شهر عربی با قرص کامل ماه در شب هنگام است.این وکتور شمال نمایی دور از یک شهر عربی در زمان قدیم میباشد که آسمانی پر از ستاره و یک ماه کامل در نمایی نزدیک از شهر دارد.نخلها و گنبد های قدیمی شهر کاملا یک شهر عربی را در ذهن تداعی میکند.قرص ماه ماه آنقدر بزرگ و نورانی است که با وجود شب بودن باز هم روشنایی تصویر به اندازه بوده و تمام جزئیات شهر قابل مشاهده است.

وکتور لایه باز طرح آماده قرص کامل ماه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماه بزرگ در شهر عربی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور تخته های چوبی برش خورده کم رنگ در اندازه های مختلف . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تخته های چوبی برش خورده در اندازه ها و طرح های مختلف به رنگ قهوه ای کم رنگ .
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 59 بازدید
دانلود وکتور فلش جهت نما سیاه سفید. دانلودو کتور لایه باز فلش و جهت نما های سیاه و سفید
: ۲۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 390 بازدید
وکتور گرافیکی کره زمین درون قطره آب بصورت نمادین. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کره زمین که بصورت گرافیکی درون یک قطره آب در حال چکیدن میباشد
: ۱۷ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 242 بازدید
وکتور طرح برش جعبه مکعب مربع شکل از جنس مقوا نازک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده الگوی برش جعبه مکعب مربع از جنس مقوای نازک کرم رنگ .
: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 13 بازدید
دانلود وکتور کاغذ های سفید و کاغذ های خط دار با مداد های پاکن دار
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 914 بازدید