دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماه بزرگ در شهر عربی با مناره و نخل های بزرگ و آسمانی پر از ستاره-قرص کامل ماه

در این پست برای شما وکتور لایه باز قرص کامل ماه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماه در شهر عربی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ماه و شهر و شب قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح یک شهر عربی با قرص کامل ماه در شب هنگام است.این وکتور شمال نمایی دور از یک شهر عربی در زمان قدیم میباشد که آسمانی پر از ستاره و یک ماه کامل در نمایی نزدیک از شهر دارد.نخلها و گنبد های قدیمی شهر کاملا یک شهر عربی را در ذهن تداعی میکند.قرص ماه ماه آنقدر بزرگ و نورانی است که با وجود شب بودن باز هم روشنایی تصویر به اندازه بوده و تمام جزئیات شهر قابل مشاهده است.

وکتور لایه باز طرح آماده قرص کامل ماه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماه بزرگ در شهر عربی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلودو کتورل ایه باز و طرح آماده چهار مدل لیبل برچسبی زرشکی رنگ
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 454 بازدید
وکتور خوشه گندم طلایی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 684 بازدید
وکتور کارت پستال طرح کیک سه طبقه با رنگ های قرمز سبز آبی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارت پستال فانتزی با طرح یک کیک سه طبقه به رنگی های سبز قرمز و آبی.
: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 78 بازدید
دانلود وکتور والپیپر رنگی خطوط دایره. دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر خطوط منحنی نازک و دایره های بزرگ و کوچک
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 169 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چهار حلقه با خوشه های گندم و روبان قرمز
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 1532 بازدید