دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور ماه بزرگ در شهر عربی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماه بزرگ در شهر عربی با مناره و نخل های بزرگ و آسمانی پر از ستاره-قرص کامل ماه

در این پست برای شما وکتور لایه باز قرص کامل ماه را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماه در شهر عربی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ماه و شهر و شب قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح یک شهر عربی با قرص کامل ماه در شب هنگام است.این وکتور شمال نمایی دور از یک شهر عربی در زمان قدیم میباشد که آسمانی پر از ستاره و یک ماه کامل در نمایی نزدیک از شهر دارد.نخلها و گنبد های قدیمی شهر کاملا یک شهر عربی را در ذهن تداعی میکند.قرص ماه ماه آنقدر بزرگ و نورانی است که با وجود شب بودن باز هم روشنایی تصویر به اندازه بوده و تمام جزئیات شهر قابل مشاهده است.

وکتور لایه باز طرح آماده قرص کامل ماه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماه بزرگ در شهر عربی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور صفحه کلید کیبورد سیاه و سفید با سه طرح مختلف . دانلود وکتور لایهباز و طرح آماده سه عدد صفحه کلید کیبورد مخصوص کامپیوتر به رنگ های سیاه و سفید .
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 18 بازدید
دانلود وکتور برچسب لیبل طرح میوه. دانلود وکتور لایه باز و آماده برچسب و لیبل تمام رنگی با طرح میوه سیب و انگور
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 240 بازدید
وکتور ماه عربی گرافیکی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 430 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده والپیپر قلب و ستاره و دایره کنار هم
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 327 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده والپیپر رنگین کمان و ستاره های سفید با پس زمینه سیاه
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 654 بازدید