دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده

دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده.اتومبیل نوستالوژیک عهد بوق با دماغه دراز و بلند

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین قدیمی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز اتومبیل صورتی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به آژانس های اتومبیل کرایه و بروشورهای نمایشگاه ماشین قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح ماشین با مدل قدیمی و رنگ صورتی میباشد.همانطور که انتظار میرود در این طرح جزئیاتی مانند قرار گرفتن برف پاک کن در بالای شیشه جلو و همچنین لچکی شیشه های درب های جلو کاملا رعایت شده.لاستیک های باریک به همراه قالپاق استیل براق جلوه زیبایی به این طرح میدهد.کاپوت جولو بسیار کشیده و دراز میباشد و فضای زیادی به جلو پنجره رادیاتور اختصاص داده شده و دو چراغ بزرگ در جلوی ماشین خودنمایی میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده اتومبیل قدیمی کلاسیک کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور ماشین استیشن کاروان مسافرتی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 459 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین لوکس چهار در به رنگ سیاه
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید
وکتور ماشین مسابقات فرمول یک قرمز رنگ
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 525 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کامیون دماغ دار به رنگ سبز یشمی
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید
وکتور بیل میکانیکی زرد رنگ با چرخ های زنجیری
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 420 بازدید