دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده

دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده.اتومبیل نوستالوژیک عهد بوق با دماغه دراز و بلند

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین قدیمی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز اتومبیل صورتی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به آژانس های اتومبیل کرایه و بروشورهای نمایشگاه ماشین قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرح ماشین با مدل قدیمی و رنگ صورتی میباشد.همانطور که انتظار میرود در این طرح جزئیاتی مانند قرار گرفتن برف پاک کن در بالای شیشه جلو و همچنین لچکی شیشه های درب های جلو کاملا رعایت شده.لاستیک های باریک به همراه قالپاق استیل براق جلوه زیبایی به این طرح میدهد.کاپوت جولو بسیار کشیده و دراز میباشد و فضای زیادی به جلو پنجره رادیاتور اختصاص داده شده و دو چراغ بزرگ در جلوی ماشین خودنمایی میکند.

وکتور لایه باز طرح آماده اتومبیل قدیمی کلاسیک کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور اتوبوس دو طبقه قرمز رنگ انگلیسی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک اتوبوس انگلیسی دو طبقه قرمز رنگ که یک نفر در حال سوار شدن آن هست
: ۲۷ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 251 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده موتور سیکلت سیاه رنگ از نمای بغل
: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 384 بازدید
وکتور جیپ Offroad قرمز مسافرتی زیبا . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور جیپ Offroad قرمز مسافرتی زیبا با تصویر خاص و زیبا که نمایی نزدیک دارد .
: ۱۳ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 8 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کامیون آبی رنگ قدیمی با کانتین سفید
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 530 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده فولکس قورباقه ای زرد رنگ با کمپ کوچک در پشت آن
: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 407 بازدید