دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید

دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپرت سفید دو در با رینگهای اسپرت آلمینیومی و فلاپ دور تا دور کلاس A

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپرت دو در سفید رنگ را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماشین اسپرت را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به مسابقات ماشین سواری و یا اتو گالری ها قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرحی از یک ماشین اسپرت دو درب سفید رنگ میباشد.در این وکتور ماشین , تمام جزئیات مانند رینگهای اسپورت و حالت و رنگ آلمینیوم و استیل رینگ رعایت شده.لاستیکها پهن و با قطر کم به صورت نوار سفید رنگ دور لاستیکها که به مارشال معروف است طراحی شده.شیشه های ماشینکاملا حالت دودی دارد ولی نه آنقدر که جزئیات داخل ماشین مانند فرمون و صندلیها نمایان نباشد.چراغ های ماشین به زیبایی طراحی شده و کاملا حس شیشه ای بودن را ایجاد میکند.فلاپ های دور تا دور ماشین به علاوه بال عقب جلوه اسپرتی را دوچندان کرده.

وکتور لایه باز طرح آماده ماشین اسپرت فراری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین اسپرت سفید را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلودو کتور لایه باز و آماده موتور سیکلت سیاه رنگ از نمای بغل
: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 281 بازدید
وکتور کشتی بادبانی قدیمی در دریا و غروب خورشید
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 469 بازدید
دانلود وکتور آماده لودر بزرگ زرد رنگ. دالنود وکتور لایه باز لودر زرد رنگ بزرگ که بیل خود را بالا برده است
: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 180 بازدید
وکتور ماشین قدیمی با کاپوت کشیده
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 393 بازدید
وکتور ماشین جیپ هامر
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 437 بازدید