دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید

دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپرت سفید دو در با رینگهای اسپرت آلمینیومی و فلاپ دور تا دور کلاس A

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین اسپرت دو در سفید رنگ را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماشین اسپرت را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به مسابقات ماشین سواری و یا اتو گالری ها قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل طرحی از یک ماشین اسپرت دو درب سفید رنگ میباشد.در این وکتور ماشین , تمام جزئیات مانند رینگهای اسپورت و حالت و رنگ آلمینیوم و استیل رینگ رعایت شده.لاستیکها پهن و با قطر کم به صورت نوار سفید رنگ دور لاستیکها که به مارشال معروف است طراحی شده.شیشه های ماشینکاملا حالت دودی دارد ولی نه آنقدر که جزئیات داخل ماشین مانند فرمون و صندلیها نمایان نباشد.چراغ های ماشین به زیبایی طراحی شده و کاملا حس شیشه ای بودن را ایجاد میکند.فلاپ های دور تا دور ماشین به علاوه بال عقب جلوه اسپرتی را دوچندان کرده.

وکتور لایه باز طرح آماده ماشین اسپرت فراری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین اسپرت سفید را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور ماشین فورد موستانگ آبی. دالنود وکتور ماشین فورد موستانگ به رنگس آبی و با دو در کشیده
: ۱۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 294 بازدید
دانلود عکس با کیفیت بالا و فول hd ماشین فیات قوطی کبریتی قدیمی در دو رنگ
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 560 بازدید
وکتور ماشین کاروان مسافرتی سفید
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 679 بازدید
دانلود وکتور موتور سیکلت هندا 125. دانلودو کتور لایه باز موتور سیکلت هندا 125 با باک آبی رنگ
: ۱۸ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 328 بازدید
وکتور موتور سیکلت وسپا هوندا قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چند مدل مختلف موتور سیکلت هوندا وسپا و موتور مسابقه ای
: ۲۷ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 278 بازدید