دانلود وکتور ماشین استیشن کاروان مسافرتی

دانلود وکتور ماشین استیشن کاروان مسافرتی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین استیشن کاروان مسافرتی سفید رنگ.اتومبیل ون شش چرخ مناسب مسافرت و گردشگری

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده اتومبیل ون مسافرتی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز کاروان مسافرتی را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به گردشگری و اتومبیل قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل یک ماشین ون مسافرتی سفید رنگ شش چرخ میباشد.در این طرح تمام اصول طراحی یک کاروان مسافرتی بین شهری مانند سقف ارتقاء یافته , شش چرخ بودن ماشین , مسدود کردن پنجره های عقب , در کشویی کنار ماشین و درب عقب ماشین رعایت شده.هملانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید ماشین از ۴ جهت و نما به نمایش درآمده که این کمک بزرگی در انواع مختلف طراحی است . حتی از این طرح میتوان به عنوان ماشین خبرنگاری هم استفاده کرد.

وکتور لایه باز طرح آماده ماشین ون خبرنگاری کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز ماشین استیشن کاروان مسافرتی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین ون آمبولانس به رنگ سفید با خط های قرمز
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 380 بازدید
وکتور ماشین آلات راه سازی قلتک آسفالت. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ماشین آلات مخصوص راه سازی و قلتک آسفالت و تیغه لودر
: ۰۲ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 257 بازدید
دانلود وکتور فولکس قورباغه رنگی
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 453 بازدید
دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 463 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و طرح آماده اتوبوس کشیده آکاردئونی در دو رنگ آبی و قرمز
: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 578 بازدید