دانلود وکتور لیبل گل پروانه

دانلود وکتور لایه باز لیبل گل و بوته و پروانه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل مستطیلی عمودی با طرح گل و بوته و پروانه.وکتور لیبل با طرح گل و پروانه مخصوص پوشاک.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک لیبل مستطیلی عمودی با طرح و نقوش گل و بوته و پروانه قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک لیبل مستطیلی عمودی را مشاهده میکنید که روی آن نقوش گل و بوته و پروانه های رنگی به چشم میخورد.

وکتور لیبل مستطیلی بصورت عمودی میباشد و وسط این لیبل یک دایره سفید رنگ قرار دارد که دور تا دور آن را نقوش گل و بوته به رنگ آبی کم رنگ و زرد فرار گرفته است. در لا به لای گل و بوته ها دو پروانه به رنگ سرخ آبی به چشم میخورند. پس زمینه وکتور لیبل مستطیلی یک دست سیاه میباشد که تضاد آن را رنگ های روشن و درخشان گل و بوته و پروانه باعث زیبایی این طرح و لیبل گردیده است. وکتور لیبل فوق بسیار مناسب برای استفاده در پوشاک و البسه، مخصوص پوشاک خانمها میباشد. توجه داشته باشید که با توجه به لایه باز بودن این لیبل میتوانید بسته به سلیقه خود و یا نوع پوشاکی که میخواهید برای آن استفاده کنید میتوانید به راحتی رنگ بندی آن را تغییر دهید.

وکتور لایه باز طرح آماده لیبل مستطیلی عمودی با طرح گل و بوته و پروانه کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک لیبل مستطیلی عمودی با طرح و نقوش گل و بوته و پروانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور طرح تخفیف فروش قرمز رنگ و بزرگ . دانلود وکتور لایه باز و آماده با وکتور طرح تخفیف فروش قرمز رنگ و بزرگ بههمراه نوشته BIGE SALL .
: ۲۶ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 5 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و اماده نعدادی زیاد لیبل و اتیکت قرمز رنگ با طرح های مختلف
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 585 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده استند تبلیغاتی استوانه ای با تراک های تبلیغاتی
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 455 بازدید
دانلود وکتور لایه باز کارت ویزیت رنگی دخترانه
: ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 564 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح سربرگ و پاکت نامه با آرم دایره ای مخصوص
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 355 بازدید