دانلود وکتور لیبل رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز لیبل های رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف. لیبل فروش و تخفیف اجناس با طرح گل و بوته.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده از چندین لیبل رنگی با طرح گل و بوته برای فروش و تخفیف اجناس و کالا قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز هفت لیبل رنگی با حاشیه های گل و بوته را برای فروش و تخفیف اجناس و کالا ها مشاهده میکنید.

در وکتور فوق لیبل هایی با طرح های مختلف برای فروش اجناس و معرفی آنها و نمایش میزان درصد تخفیف اجناس وجود دارد. این لیبل های زیبا که همگی رنگی میباشند در حاشیه و اطراف آنها طرح هایی از گل و بوته دیده میشود. همگی لیبل ها لایه باز هستند که میتوانید به سلیقه خود رنگ بندی آنها را عوض کنید و یا متن نوشته روی آنها را تغییر دهید.

وکتور لایه باز لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور لیبل بارکد اجناس طرح های مختلف و فانتزی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تعدادی لیبل سیاه بارکد اجناس با طرح های مختلف و فانتزی.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 196 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده چند مدل مختلف کارت ویزیت در حالت عمودی و افقی
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 407 بازدید
دانلود وکتور لایه باز اتیکت برچسب قیمت و مشخصات کالا و اجناس مختلف
: ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
: وکتور
: 406 بازدید
دانلود وکتور سربرگ کارت ویزیت . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ست اداری کارت ویزیت و سربرگ و پاکت نامه برای شرکت ها. وکتور ست اداری شامل سربرگ و کارت ویزیت و پاکت نام با رنگ بندی سفید و قرمز.
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 608 بازدید
کارت ویزیت با پس زمینه رنگی
: ۱۳ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 618 بازدید