دانلود وکتور لیبل رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز لیبل های رنگی تخفیف کالا

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف. لیبل فروش و تخفیف اجناس با طرح گل و بوته.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و آماده از چندین لیبل رنگی با طرح گل و بوته برای فروش و تخفیف اجناس و کالا قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز هفت لیبل رنگی با حاشیه های گل و بوته را برای فروش و تخفیف اجناس و کالا ها مشاهده میکنید.

در وکتور فوق لیبل هایی با طرح های مختلف برای فروش اجناس و معرفی آنها و نمایش میزان درصد تخفیف اجناس وجود دارد. این لیبل های زیبا که همگی رنگی میباشند در حاشیه و اطراف آنها طرح هایی از گل و بوته دیده میشود. همگی لیبل ها لایه باز هستند که میتوانید به سلیقه خود رنگ بندی آنها را عوض کنید و یا متن نوشته روی آنها را تغییر دهید.

وکتور لایه باز لیبل های رنگی برای تخفیف کالا و اجناس با درصد تخفیف کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح بک گراند و عدد کارت ویزیت سبز و سیاه
: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 434 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده کارت ویزیت های قرمز و سفید رنگ
: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 343 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده بیلبورد بزرگ و تابلو تبلیغاتی سفید بدون طرح
: ۲۷ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 397 بازدید
وکتور ساعت زمان های جهانی نقش قاره ها در پس زمینه. وکتور لایه باز و طرح آماده دو ساعت با زمان های مختلف جهانی و نقش قاره ها در پس زمینه وکتور.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 64 بازدید
وکتور بک گراند کارت ویزیت چهار طرح مختلف آبی قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بک گراند و پس زمینه کارت ویزیت در چهار طرح مختلف به رنگ آبی و قرمز.
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 78 بازدید