دانلود وکتور قلب قرمز با نقش و نگار

وکتور قلب قرمز با نقش و نگار-وکتور لایه باز قلب بزرگ فانتزی

دانلود وکتور قلب قرمز با نقش و نگار با گل و بوته سیاه رنگ. وکتور لایه باز قلب بزرگ فانتزی زیبا با سایه روشن طرح قلب عاشق

در این پست برای شما وکتور لایه باز قلب قرمز فانتزی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز قلب بزرگ زیبا را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به موضاعات عاشقانه و کارهای گرافیکی قابل استفاده است.

وکتور شامل یک قلب بزرگ قرمز رنگ با کادر دور مشکی در اطراف قلب است.در داخل قلب طرح هایی سنتی با طیف رنگی قرمز اجرا شده که حالتی زیبا به کار بخشیده.در اطراف و کناره های قلب برگو شاخه های گرافیکی با رنگی سیاه و تیره قرار دارد که سنگینی کار را دوچندان کرده.قالب گرافیکی این طرح به گئنه است که حس عشق و نفرت را با حالتی ساده و روان بیان میکند که البته با تغییر رنگ به راحتی میتوانید این فضا را به حالتی رمانتیک تبدیل کنید.طرح وکتور قلب و گل و بوته در بسیاری از کارهای عاشقانه شما میتواند استفاده شود.

وکتور لایه باز طرح آماده طرح قلب سرخ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز قلب قرمز با نقش و نگار با رمان را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده چهار حلقه با خوشه های گندم و روبان قرمز
: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 2041 بازدید
وکتور تشتک در نوشابه های شیشه ای با چهار طرح مختلف. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تشتک در روی نوشابه های شیشه ای با چهار طرح مختلف.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 260 بازدید
وکتور تابلو قرمز کشیدن سیگار ممنوع با طرح طبیعی سیگار. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده تابلو قرمز رنگ کشیدن سیگار ممنوع با طرح یک نخ سیگار روشن.
: ۰۶ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 189 بازدید
وکتور هدر آبی نارنجی رنگ بالای سایت الکترونیکی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده هدر بالای سایت به رنگ آبی و زرد و بصورت باریک مخصوص سایت های الکترونیکی.
: ۱۹ دی ۱۳۹۶
: وکتور
: 263 بازدید
دانلود وکتور برچسب لیبل طرح میوه. دانلود وکتور لایه باز و آماده برچسب و لیبل تمام رنگی با طرح میوه سیب و انگور
: ۲۹ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 303 بازدید