دانلود وکتور قلب قرمز با نقش و نگار

وکتور قلب قرمز با نقش و نگار-وکتور لایه باز قلب بزرگ فانتزی

دانلود وکتور قلب قرمز با نقش و نگار با گل و بوته سیاه رنگ. وکتور لایه باز قلب بزرگ فانتزی زیبا با سایه روشن طرح قلب عاشق

در این پست برای شما وکتور لایه باز قلب قرمز فانتزی را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز قلب بزرگ زیبا را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به موضاعات عاشقانه و کارهای گرافیکی قابل استفاده است.

وکتور شامل یک قلب بزرگ قرمز رنگ با کادر دور مشکی در اطراف قلب است.در داخل قلب طرح هایی سنتی با طیف رنگی قرمز اجرا شده که حالتی زیبا به کار بخشیده.در اطراف و کناره های قلب برگو شاخه های گرافیکی با رنگی سیاه و تیره قرار دارد که سنگینی کار را دوچندان کرده.قالب گرافیکی این طرح به گئنه است که حس عشق و نفرت را با حالتی ساده و روان بیان میکند که البته با تغییر رنگ به راحتی میتوانید این فضا را به حالتی رمانتیک تبدیل کنید.طرح وکتور قلب و گل و بوته در بسیاری از کارهای عاشقانه شما میتواند استفاده شود.

وکتور لایه باز طرح آماده طرح قلب سرخ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز قلب قرمز با نقش و نگار با رمان را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کره زمین به شکل بالن در حال پرواز
: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 285 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بناهای تاریخی دور کره زمین و یک هواپیمای قرمز
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 390 بازدید
وکتور سپر با گل و بوته
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 402 بازدید
وکتور گرافیکی کره زمین با بک گراند آبی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 427 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده لیبل های قرمز رنگ با طرح و اشکال مختلف
: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 409 بازدید