دانلود وکتور قلب با گل و بوته

دانلود وکتور لایه باز قلب با گل و بوته در حاشیه

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قلب با طرح گل و بوته اطراف آن بصورت قاب زیبا. وکتور قاب به شکل قلب با طرح شاخه و برگ اطراف آن.

در این پست برای شما وکتور آماده و لایه باز قلب زیبا با طرح شاخه و برگ سبز پیچیده دور آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده قاب به شکل یک قلب را مشاده میکنید که اطراف آن را ساقه های نازک و شاخه و برگ فرا گرفته است.

وکتور شمامل یک قلب بزرگ در وسط طرح میباشد که بصورت فریم و قاب میباشدو در کناره ها و اطراف این قاب قلب ساقه های نازک و شاخه و برگ به رنگ سبز قرار دارند که دور قاب پیچ خورده اند. این شاخه و برگ ها بصورتی پیچ و تاب خورده اند که هم به داخل و هم بیرون قاب قلب امتداد دارند. وکتور قاب قلب با گل و بوته لایه باز است که میتوانید خیلی آسان از آن در طراحی خود استفاده کنید و تغییرات لازم را در آن اعمال کنید. در ضمن میتوانید این طرح را به هر اندازه که لازم است و میخواهید بزرگ کنید چون هیچ گونه افتی در کیفیت آن به وجود نمی آید.

وکتور لایه باز طرح آماده قلب با طرح گل و بوته اطراف آن بصورت قاب زیبا کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز قلب زیبا با طرح شاخه و برگ سبز پیچیده دور آن به شکل قلب بزرگ را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور تک رنگ چند مدل حاشیه گل بوته با ساقه و برگ و پروانه
: ۰۱ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 525 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل های سفید و بوته های خاکستری رنگ
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 410 بازدید
دانلود وکتور لایه باز قاب دایره با شاخه و برگ
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 821 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده قاب فانتزی سبز رنگ با گل های سفید
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 523 بازدید
وکتور طرح های مختلف ساقه یرگ پیچیده. دانلود وکتورلایه باز و طرح آماده طرح های مختلف با ساقه های پیچ خورده و برگ های بزرگ و کوچک
: ۱۹ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 168 بازدید