دانلود وکتور قاب قلب ساقه برگ

دانلود وکتور لایه باز قاب قلب با ساقه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طح آماده قاب به شکل قلب و ساقه های پیچیده و برگ های سبز رنگ. وکتور قاب قلبی شکل با شاخه و برگ اطراف آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک قاب قلبی شکل با شاخه و برگ های ریز اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک قاب به شکل قلب را مشاهده میکنید که اطراف آن را ساقه های پیچ خورده و برگ سبز فرا گرفته است.

در مرکز این وکتور یک قاب با شکل و فرم قلب قرار دارد که اطراف آن را ساقه های نازک و پیخورده با برگ های کوچک و ریز سبز رنگ فرا گرفته است. ساقه های و برگ ها به دو رنگ سبز تیره و سبز روشن هستند که در هم ترکیب شده اند. درون قاب قلبی شکل کاملا سفید و خالی از هر گونه طرحی میباشد که به شما این امکان را میدهد تا هر طرحی که نیار دارید و مایل هستید درون قاب قلبی شکل قرار دهید. وکتور قاب قلب لایه باز میباشد که یعنی کیفیت آن ی نهایت میباشد و همچنین هر تغییری که مایل باشید میتوانید در آم ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب به شکل قلب و ساقه های پیچیده و برگ های سبز رنگ ریز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک قاب قلبی شکل با شاخه و برگ های ریز اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و ساقه و برگ و طرح قلب با پس زمینه تیره
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 471 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح شاخه و برگ های انبوه سفید و سبز رنگ
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 396 بازدید
دانلودو کتور لایه باز و آماده تک رنگ سیاه گل و ساقه و برگ در طرح های مختلف
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 735 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل های چند پر گرد بصورت تک رنگ و گرد
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 1263 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده شاخه و برگ های ظریف بصورت دایره ای
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 441 بازدید