دانلود وکتور قاب قلب ساقه برگ

دانلود وکتور لایه باز قاب قلب با ساقه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طح آماده قاب به شکل قلب و ساقه های پیچیده و برگ های سبز رنگ. وکتور قاب قلبی شکل با شاخه و برگ اطراف آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک قاب قلبی شکل با شاخه و برگ های ریز اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده و لایه باز یک قاب به شکل قلب را مشاهده میکنید که اطراف آن را ساقه های پیچ خورده و برگ سبز فرا گرفته است.

در مرکز این وکتور یک قاب با شکل و فرم قلب قرار دارد که اطراف آن را ساقه های نازک و پیخورده با برگ های کوچک و ریز سبز رنگ فرا گرفته است. ساقه های و برگ ها به دو رنگ سبز تیره و سبز روشن هستند که در هم ترکیب شده اند. درون قاب قلبی شکل کاملا سفید و خالی از هر گونه طرحی میباشد که به شما این امکان را میدهد تا هر طرحی که نیار دارید و مایل هستید درون قاب قلبی شکل قرار دهید. وکتور قاب قلب لایه باز میباشد که یعنی کیفیت آن ی نهایت میباشد و همچنین هر تغییری که مایل باشید میتوانید در آم ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب به شکل قلب و ساقه های پیچیده و برگ های سبز رنگ ریز کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک قاب قلبی شکل با شاخه و برگ های ریز اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز قلب با گل و بوته در حاشیه
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 689 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح حاشیه برگ های پیچیده بصورت موزایکی
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 398 بازدید
وکتور گل های رنگی پروانه های قرمز زرد در حال پرواز . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل های رنگی با ساقه های بلند و پروانه های زرد و قرمز در حال پرواز .
: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید
وکتور گل و بوته سیاه قرمز ساقه برگ پیچ خورده نازک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته به رنگ سیاه و قرمز و ساقه و برگ های پیچیده نازک .
: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 23 بازدید
وکتور گل های پنج پر صورتی سفید زیبا و پروانه با بال های رنگی. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل های صورتی و سفید رنگ پنج پر و پروانه با بال های رنگی زیبا .
: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 28 بازدید