دانلود وکتور قاب دایره گل رنگی زیبا

دانلود وکتور لایه باز قاب دایره ب گل رنگی زیبا

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قاب دایره با گل های رنگی زیبا و برگ سبز اطراف آن. وکتور قاب دایره با لبه نارنجی با گل های بزرگ و کوچک رنگی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده قاب دایره ای با طرح گل و بوته های رنگی اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک قاب دایره ای با لبه نارنجی رنگ را مشاهده میکنید که اطراف آن پر از گل های بزرگ و کوچک رنگی میباشد.

وکتور شامل یک قاب دایره ای در وسط طرح میباشد که لبه آن نارنجی رنگ است و درون آن سایه روشن خاکستری و سفید میباشد. در اطراف این قاب داریه ای تعداد زیادی گلهای ریز و درست به رنگ های قرمز، زرد و آبی قرار دارد. در بین این که های ساقه های نازک پیچ خورده و برگ های سبز قرار دارند.شما میتوانید به راحتی طرح و یا عکس مورد نظر خود را درون این قاب قرار دهید و از آن استفاده کنید. این وکتور زیبا از قاب دایره ای با طرح گل و بوته اطراف آن لایه باز است که شما میتوانید آن را در طراحی خود تا بی نهایت بزرگ کنید بدون اینکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب دایره با گل های رنگی زیبا و برگ سبز اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز قاب دایره ای حاشیه نارنجی با طرح گل و بوته های رنگی و برگ سبز اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح برگ های پهن و ساقه های بنفش رنگ
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 537 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح های مختلف گل و بوته و شاخه و برگ
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 614 بازدید
وکتور طرح گل و بوته ساقه نازک پیچیده در هم با تراکم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته و ساقه های نازک پیچیده در هم با تراکم بالا و رنگبندی تیره.
: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 185 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده شاخه و برگ تک رنگ سیاه
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 722 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده قاب مستطیل افقی یا ساقه و برگ اطراف آن
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 638 بازدید