دانلود وکتور قاب دایره شاخه برگ

دانلود وکتور لایه باز قاب دایره  با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قاب دایره ای با شاخه و برگ پیچیده دور آن. وکتور قاب دایره با ساقه های نازک پیچیده و برگ های ریز سبز رنگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک قاب دایره ای با شاخه و برگ اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک قاب دایره ای را مشاهده میکنید که اطراف آن را شاخه و برگ های سبز رنگ گرفته است.

در وسط این وکتور یک قاب دایره ای تو خالی قرار دارد که درون آن هیچ طرحی نیست. در اطراف این قاب دایره ای ساقه ای نازک با پیچ و تاب و برگ های زیر سبز رنگ روی آنها به چشم میخورند. در رون دایره و وسط قاب یک دست سفید است و هیچ طرحی درون آن وجود ندارد که شما میتوانید بسته به طراحی خود هر طرحی را که لازم دارید درون آن قرار دهید. وکتور قاب دایره ای با شاخه و برگ لایه باز است پش به راحتی به طراحی شما منتقل میشود و در ضمن میتوانید هر تغییری که مایل هستید در آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب دایره ای با شاخه و برگ پیچیده دور آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک قاب دایره ای با شاخه و برگ اطراف آن و ساقه ای نازک پیچ خورده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح دو گل با گلبرگ های به شکل قلب
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 437 بازدید
وکتور ساقه برگ سبز کادر مستطیل کشیده و باریک . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه و برگ های سبز پیچیده با کادر مستطیل کشیده و باریک .
: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 31 بازدید
وکتور گل و بوته دایره پروانه بنفش. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته و دایره و پروانه های کوچک بنفش رنگ
: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 323 بازدید
دانلود وکتور آماده و لایه باز ساقه و برگ های بلند با پس زمینه سبز تیره
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 408 بازدید
وکتور ساقه و برگ نازک پیچیده قرمز. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه و برگ های نازک و پیچیده در هم به رنگ قرمز و یک کادر باریک مستطیلی
: ۲۱ آذر ۱۳۹۶
: وکتور
: 211 بازدید