دانلود وکتور قاب دایره شاخه برگ

دانلود وکتور لایه باز قاب دایره  با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قاب دایره ای با شاخه و برگ پیچیده دور آن. وکتور قاب دایره با ساقه های نازک پیچیده و برگ های ریز سبز رنگ.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده از یک قاب دایره ای با شاخه و برگ اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز و آماده یک قاب دایره ای را مشاهده میکنید که اطراف آن را شاخه و برگ های سبز رنگ گرفته است.

در وسط این وکتور یک قاب دایره ای تو خالی قرار دارد که درون آن هیچ طرحی نیست. در اطراف این قاب دایره ای ساقه ای نازک با پیچ و تاب و برگ های زیر سبز رنگ روی آنها به چشم میخورند. در رون دایره و وسط قاب یک دست سفید است و هیچ طرحی درون آن وجود ندارد که شما میتوانید بسته به طراحی خود هر طرحی را که لازم دارید درون آن قرار دهید. وکتور قاب دایره ای با شاخه و برگ لایه باز است پش به راحتی به طراحی شما منتقل میشود و در ضمن میتوانید هر تغییری که مایل هستید در آن ایجاد کنید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب دایره ای با شاخه و برگ پیچیده دور آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز از یک قاب دایره ای با شاخه و برگ اطراف آن و ساقه ای نازک پیچ خورده را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و اماده دو گل قاصدک در باد با پس زمینه صورتی
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 899 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده قاب دایره ای قرمز با گل و برگ کنار آن
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 481 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته ساقه های پیچیده بنفش
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 537 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده ساقه و برگ های متراکم و پیچیده سبز رنگ
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 547 بازدید
وکتور ساقه های نازک کلفت گل قرمز و کادر مستطیلی . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده ساقه های نازک و کلفت پیچ خورده و گل های قرمز و سیاه رنگ دور کادر مستطیلی .
: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 16 بازدید