دانلود وکتور قاب با ساقه های سبز نازک

دانلود وکتور لایه باز قاب با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قاب با فرم مربع و ساقه های نازگ و برگ سبز اطراف آن. وکتور قاب با ساقه های نازک پیچ خورده سبز دور آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کادر مربعی شکل بضورت قاب و ساقه و شاخه و برگ های ظریف اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه های باز از یک قاب با حالت مربع دفرمه که اطراف آن را ساقه های نازک و برگ های کوچک فرا گرفته است قرار داده ایم

این وکتور شامل یک مربع دفرمه بصروت قاب میباشد که اطراف آن را شاخه و برگ و ساقه های نازک پیچ خورده فرا گرفته است. این ساقه ها و شاخ و برگ به سمت بیرون قاب پیچ و تاب خورده اند و درون قاب بصورت کامل سفید میباشد و هیچ طرحی در آن وجود ندارد تا شما بتوانید طرح و یا عکس مورد نظر خود را در آن قرار دهید. ساقه های نازک همگی به رنگ سبز تیره هستند و در دو گوشه قاب چند برگ کوچک به رنگ سبز روشن و متمایز از ساقه ها قرار دارند. این وکتور که لایه باز است این امکان را به شما میدهد تا خیلی راحت آن را به طراحی خود انتقال دهید . به هر میزان که میخواهید آن را بزرگ کنید اصلا نگران افت کیفیت در آن نباشید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب با فرم مربع و ساقه های نازگ و برگ سبز اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کادر مربعی شکل بضورت قاب و ساقه و شاخه و برگ های ظریف اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلودو کتور لایه باز و آماده تک رنگ سیاه گل و ساقه و برگ در طرح های مختلف
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 735 بازدید
دانلود وکتور لایه باز قلب با گل و بوته در حاشیه
: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 800 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و اماده دو گل قاصدک در باد با پس زمینه صورتی
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 899 بازدید
وکتور گل و بوته طرح زن جوان پروانه بزرگ قهوه ای رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته با طرح زن جوان مو قوه ای و یک پروانه بزرگ پشت سرش .
: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 31 بازدید
وکتور بوته ساقه و برگ های قرمز رنگ با گل های قرمز زیبا و دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده بوته ساقه و برگ های قرمز تیره رنگ و گل های قرمز زیبا .
: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
: وکتور
: 13 بازدید