دانلود وکتور قاب با ساقه های سبز نازک

دانلود وکتور لایه باز قاب با شاخه و برگ

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده قاب با فرم مربع و ساقه های نازگ و برگ سبز اطراف آن. وکتور قاب با ساقه های نازک پیچ خورده سبز دور آن.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده کادر مربعی شکل بضورت قاب و ساقه و شاخه و برگ های ظریف اطراف آن قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح آماده با لایه های باز از یک قاب با حالت مربع دفرمه که اطراف آن را ساقه های نازک و برگ های کوچک فرا گرفته است قرار داده ایم

این وکتور شامل یک مربع دفرمه بصروت قاب میباشد که اطراف آن را شاخه و برگ و ساقه های نازک پیچ خورده فرا گرفته است. این ساقه ها و شاخ و برگ به سمت بیرون قاب پیچ و تاب خورده اند و درون قاب بصورت کامل سفید میباشد و هیچ طرحی در آن وجود ندارد تا شما بتوانید طرح و یا عکس مورد نظر خود را در آن قرار دهید. ساقه های نازک همگی به رنگ سبز تیره هستند و در دو گوشه قاب چند برگ کوچک به رنگ سبز روشن و متمایز از ساقه ها قرار دارند. این وکتور که لایه باز است این امکان را به شما میدهد تا خیلی راحت آن را به طراحی خود انتقال دهید . به هر میزان که میخواهید آن را بزرگ کنید اصلا نگران افت کیفیت در آن نباشید.

وکتور لایه باز طرح آماده قاب با فرم مربع و ساقه های نازگ و برگ سبز اطراف آن کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز کادر مربعی شکل بضورت قاب و ساقه و شاخه و برگ های ظریف اطراف آن را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز دایره های رنگی و گل های ریز
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 507 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح اسلیمی گل های آبی رنگ بصورت متراکم
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 1398 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل های سفید رنگ با پس زمینه آبی روشن
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 457 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح وکتور تک رنگ حاشیه گل و بوته سیاه در طرح های مختلف
: ۰۱ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 548 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده برگ در طرح ها و مدل های مختلف بصورت تک رنگ سیاه
: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 515 بازدید