دانلود وکتور فولکس قورباغه رنگی

دانلود وکتور فولکس قورباغه رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده فولکس قورباغه ای رنگی با رینگ اسپرت و شیشه های دودی و نقش و نگار گل و بوته

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده فولکس قورباقه ای با نقش و نگار را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز ماشین فولکس واگن را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به ماشین و طرح های فانتزی و خیابانی قابل استفاده است.

وکتور فوق شامل ماشین فولکس قورباقه ای فانتزی با رنگ بندی شاد و طرح های گل و کفش دوزک میباشد.استفاده از رینگ اسپرت رنگی و شیشه های دودی در کنار جشنواره رنگ بندی بر روی بدنه ماشین که پر شده از گل های رنگارنگ و شکلک های خندان و کفشدوزک به همراه آرمهای عاشقانه ای مانند وسپ که شادابی و طراوت طرح را دوچندان کردهو از طرفی دیگر ادقام این طرح ها با هم دیگر ماشین را به نوعی دوستدار طبیعت نشان میدهد.

وکتور لایه باز طرح آماده موج ماشین فولکس قورباقه ای رنگارنگ کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز فولکس قورباغه رنگی را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور ماشین اسپرت سفید
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 405 بازدید
دانلود وکتور کامیون قدیمی باربری دماغ دار
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 417 بازدید
دانلود وکتور ماشین قدیمی صورتی کاپوت کشیده
: ۰۱ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 404 بازدید
وکتور ماشین کاروان سفید رنگ بزرگ. دانلود وکتور لایه باز یک ماشین کاروان بزرگ به رنگ سفید.
: ۱۷ مهر ۱۳۹۶
: وکتور
: 193 بازدید
وکتور واگن تانکر قطار با نقشه اولیه طراحی
: ۲۱ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 396 بازدید