دانلود وکتور طرح گل و برگ های رنگی

دانلود وکتور لایه باز طرح گل و برگ های رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و برگ های رنگی پیچیده در هم و پروانه فانتزی. وکتور گل های قرمز و برگ سبز و پروانه نارنجی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده گل های قرمز رنگ با برگ های سبز بصورت نقاشی قرار داده ایم. در این وکتور طرح آماده با لایه باز چندین گل با گلبرگ های باز و قرمز را مشاهده میکنید که ساقه و برگ سبز دارند.

وکتور شامل یک گل بزرگ شش پر با گلبرگ های باز به رنگ قرمز و چندین گل پنج پر بزرگ و کوچک به رنگ زرد و نارنجی میباشد. در میان این گل ها ساقه های پیچیده با برگ سبز به چشم میخورد که فضای خالی بین گل ها را پر کرده اند. در بالای گل بزرگ شش پر قرمز دو پروانه با طراحی فانتزی به رنگ زرد و نارنجی دیده میشوند. پس زمینه وکتور طرح ساقه های پیچیده با رنگ بسیار محو صورتی میباشد. وکتور گل بزرگ قرمز لایه باز میباشد که به راحتی میتوانید آن را به طراحی خود منتقل کنید و تغییرات لازم را در آن بدهید مانند اینکه به هر مقدار میخواهید طرح را بزرگ کنید بدون اینکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده گل و برگ های رنگی پیچیده در هم و پروانه فانتزی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز گل های قرمز رنگ با برگ های سبز بصورت نقاشی و دو پروانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل و بوته با گل بنفش و پس زمینه نارنجی
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 438 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و ستاره و پروانه با پس زمینه آبی
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 383 بازدید
وکتور گل و بوته های رنگی در چهار طرح مختلف کنار هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و بوته های رنگی با طراحی ساده در چهار طرح مختلف کنار هم.
: ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 135 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح گل و بوته سفید روی زمینه نارنجی رنگ
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 409 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده سه گل با گل برگ های سفید پنج پر و پس زمینه سبز
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 435 بازدید