دانلود وکتور طرح گل و برگ های رنگی

دانلود وکتور لایه باز طرح گل و برگ های رنگی

دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده گل و برگ های رنگی پیچیده در هم و پروانه فانتزی. وکتور گل های قرمز و برگ سبز و پروانه نارنجی.

در این پست برای شما وکتور لایه باز و طرح آماده گل های قرمز رنگ با برگ های سبز بصورت نقاشی قرار داده ایم. در این وکتور طرح آماده با لایه باز چندین گل با گلبرگ های باز و قرمز را مشاهده میکنید که ساقه و برگ سبز دارند.

وکتور شامل یک گل بزرگ شش پر با گلبرگ های باز به رنگ قرمز و چندین گل پنج پر بزرگ و کوچک به رنگ زرد و نارنجی میباشد. در میان این گل ها ساقه های پیچیده با برگ سبز به چشم میخورد که فضای خالی بین گل ها را پر کرده اند. در بالای گل بزرگ شش پر قرمز دو پروانه با طراحی فانتزی به رنگ زرد و نارنجی دیده میشوند. پس زمینه وکتور طرح ساقه های پیچیده با رنگ بسیار محو صورتی میباشد. وکتور گل بزرگ قرمز لایه باز میباشد که به راحتی میتوانید آن را به طراحی خود منتقل کنید و تغییرات لازم را در آن بدهید مانند اینکه به هر مقدار میخواهید طرح را بزرگ کنید بدون اینکه کوچکترین افتی در کیفیت آن ایجاد شود.

وکتور لایه باز طرح آماده گل و برگ های رنگی پیچیده در هم و پروانه فانتزی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز گل های قرمز رنگ با برگ های سبز بصورت نقاشی و دو پروانه را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح تک رنگ گل ها و ساقه های شلوغ و در هم
: ۲۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 539 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل و برگ های سبز با ساقه های پیچیده
: ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 766 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده گل آبی و بنفش با طرح تیره پس زمینه
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 399 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده خورشید فانتزی و پروانه روی ساقه
: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 489 بازدید
دانلود وکتور لایه باز گل نارنجی و برگ های سبز
: ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 529 بازدید