دانلود وکتور صورت زن با لب قرمز

صورت زن با لب قرمز-طرح سیاه و سفید تمام رخ زن

دانلود وکتور صورت زن با لب قرمز.طرح گرافیکی تمام رخ صورت زن در حاله ای از تاریکی و لبهای سرخ رنگ بسته شده به نشانه سکوت

در اين پست براي شما وکتور لايه باز صورت سیاه و سفید زن را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور صورت تمام رخ زن را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به خانم ها و فمنیست قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح گرافیکی سیاه و سفید از صورت زن میباشد . در این طرح سایه روشنی از صورت تمام رخ زن با حالت های گرافیکی تیره و فضایی سرشار از سکوت و مبهم را مشاهده میکنید.زنی با چشمهایی براق که در تاریکی سایه روشن طرح به سختی قابل دیدن هستند و لبهایی سرخ رنگ که با حاتی بسته روی هم قرار گرفته و حالتی از سکوت و اعتراض را دربیننده القا میکند.سایه روشن هایی به شکل اثر انگشت که عمق بیشتری به طرح داده و حرف های بسیاری در پس خود دارد. شما میتوانید از این طرح گرافیکی در زیمینه های مربوط به حقوق زنان و فمنیست بهره ببرید.

وکتور لايه باز طرح آماده صورت زن خاموش کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز صورت زن با لب قرمز را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور رپ رقصیدن پسران با حرکات حرفه ای . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور رپ رقصیدن پسران با حرکات حرفه ای مناسب طرح های وکتور با گرافیک بالا و حرفه ای . همچنین میتوان از این طرح وکتور برای اگهی تبلیغاتی نیز استفاده نمود.
: ۲۲ مهر ۱۳۹۷
: وکتور
: 8 بازدید
وکتور پسر نو جوان هدفون روی سر و لباس آبی رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک پسر نو جوان با هدفون روی سر و لباس های آبی رنگ که به تن دارد .
: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 212 بازدید
دانلود وکتور زن سیاه پوست با موی بافته. دانلود وکتور لایه باز و آماده زن سیاه پوست با مو های بافته شده و لباس بنفش
: ۲۷ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 290 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر در حالت ایستاده با لباس های رنگی
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 451 بازدید
وکتور دختر نشسته دست در زیر چانه . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده وکتور دختر نشسته دست در زیر چانه در حال خندیدن و خم بر روی میز و نگاهی به جلو با تصویر پس زمینه آبی ستاره ایی .
: ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
: وکتور
: 17 بازدید