دانلود وکتور صورت زن با لب قرمز

صورت زن با لب قرمز-طرح سیاه و سفید تمام رخ زن

دانلود وکتور صورت زن با لب قرمز.طرح گرافیکی تمام رخ صورت زن در حاله ای از تاریکی و لبهای سرخ رنگ بسته شده به نشانه سکوت

در اين پست براي شما وکتور لايه باز صورت سیاه و سفید زن را قرار داده ايم. در اين وکتور شما طرح لايه باز وکتور صورت تمام رخ زن را مشاهده ميکنيد که در طرح هاي مربوط به خانم ها و فمنیست قابل استفاده است.

وکتور شامل یک طرح گرافیکی سیاه و سفید از صورت زن میباشد . در این طرح سایه روشنی از صورت تمام رخ زن با حالت های گرافیکی تیره و فضایی سرشار از سکوت و مبهم را مشاهده میکنید.زنی با چشمهایی براق که در تاریکی سایه روشن طرح به سختی قابل دیدن هستند و لبهایی سرخ رنگ که با حاتی بسته روی هم قرار گرفته و حالتی از سکوت و اعتراض را دربیننده القا میکند.سایه روشن هایی به شکل اثر انگشت که عمق بیشتری به طرح داده و حرف های بسیاری در پس خود دارد. شما میتوانید از این طرح گرافیکی در زیمینه های مربوط به حقوق زنان و فمنیست بهره ببرید.

وکتور لايه باز طرح آماده صورت زن خاموش کاملا لايه باز ميباشد و شما به راحتي ميتوانيد در تک تک اجزا آن هر گونه تغييري ايجاد کنيد و يا رنگ بندي آن را عوض کنيد بدون اينکه مشکلي در طرح ايجاد شود و به دلخواه در طراحي ديجيتالي و کار گرافيکي خود استفاده کنيد.

هم اکنون ميتوانيد وکتور و طرح لايه باز صورت زن با لب قرمز را از لينک زير بصورت مستقيم از سرور هاي اختصاصي عکسولي دانلود و استفاده بفرماييد


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور دختر پسر نشسته در چمن زار پشت به پشت هم. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر و پسر جوان که در چمن زار سبز نشسته و به هم تکیه داده اند.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 161 بازدید
دختر در حال رقصیدن و گوش دادن آهنگ
: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 462 بازدید
وکتور پسر نو جوان توله سگ های سفید در بغلش . دانلود وکت
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 79 بازدید
صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل
: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 492 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارتونی دکتر و پرستار, وکتور دکتر مرد و پرستار زن در حالات مختلف
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 310 بازدید