دانلود وکتور صورت دختر با موی پر از گل

صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل

دانلود وکتور صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل و پروانه.دخترک با صورت خندان و شاد , موی پریشان در باد آغشته به برگ و گل

در این پست برای شما وکتور لایه باز دخترکی خندان با موی پریشان در باد را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور صورت دختری شاداب را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به انسان,دختر و آرایشگاه قابل استفاده است.

وکتور این مطلب شامل یک طرح زیبا از صورت دختری با موهای سبز رنگ میباشد.دختری زیبا رو و خندان با چشمانی سیاه و پوستی شفاف و روشن.موهایی سبز رنگ که پر از برگهای سبز و نارنجی به همراه گل هایی به رنگ سفید .پروانه هایی در اطراف سر دخترک که در میان موهای موج دار در باد پرواز میکنند.توجه داشته باشید که این طرح وکتور به صورت لایه باز است و شما با توجه به نیاز خود میتوانید تغییراتی در طرح ایجاد نمایید. مانند اضافه کردن پروانه های بالای سر دختر و یا تغییر رنگ موهای دختر  نصبت به طرح خود و یا حتی اضافه و یا کم کردن برگها و گل های موجود در موی دخترک زیبا.

وکتور لایه باز طرح آماده دخترک با موهای برگ و گلی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز صورت دختر با موی پر از گل را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور پسر نو جوان هدفون روی سر و لباس آبی رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده یک پسر نو جوان با هدفون روی سر و لباس های آبی رنگ که به تن دارد .
: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 100 بازدید
دانلود وکتور صورت زن با لب های قرمزو دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده صورت تمام رخ زن با لب های قرمز و چشمان کشیده
: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 190 بازدید
وکتور دختر گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته. دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده دختر با تاپ قرمز در حال گوش کردن به موسیقی با هدفون و چشمان بسته.
: ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
: وکتور
: 154 بازدید
دانلود وکتور لایه باز صورت نوزاد
: ۰۸ بهمن ۱۳۹۵
: وکتور
: 571 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده طرح خطی صورت زن با مو های پیچیده و بسته
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 654 بازدید