دانلود وکتور صورت دختر با موی پر از گل

صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل

دانلود وکتور صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل و پروانه.دخترک با صورت خندان و شاد , موی پریشان در باد آغشته به برگ و گل

در این پست برای شما وکتور لایه باز دخترکی خندان با موی پریشان در باد را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور صورت دختری شاداب را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به انسان,دختر و آرایشگاه قابل استفاده است.

وکتور این مطلب شامل یک طرح زیبا از صورت دختری با موهای سبز رنگ میباشد.دختری زیبا رو و خندان با چشمانی سیاه و پوستی شفاف و روشن.موهایی سبز رنگ که پر از برگهای سبز و نارنجی به همراه گل هایی به رنگ سفید .پروانه هایی در اطراف سر دخترک که در میان موهای موج دار در باد پرواز میکنند.توجه داشته باشید که این طرح وکتور به صورت لایه باز است و شما با توجه به نیاز خود میتوانید تغییراتی در طرح ایجاد نمایید. مانند اضافه کردن پروانه های بالای سر دختر و یا تغییر رنگ موهای دختر  نصبت به طرح خود و یا حتی اضافه و یا کم کردن برگها و گل های موجود در موی دخترک زیبا.

وکتور لایه باز طرح آماده دخترک با موهای برگ و گلی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز صورت دختر با موی پر از گل را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
وکتور مرد ایستاده با کت شلوار قهوه ای و مو های قهوه ای رنگ . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده مرد در حالت ایستاده با کت و شلوار قهوه ای و مو های قهوه ای رنگ .
: ۲۹ تیر ۱۳۹۷
: وکتور
: 27 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و آماده وکتور کارتونی زن با مو های بلند قهوه ای پریسان در باد
: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
: وکتور
: 630 بازدید
دالنود وکتور لایه باز و آماده دختر بچه و پسر بچه در حالات مختلف
: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶
: وکتور
: 614 بازدید
دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده چهره نیم رخ زن جوان, وکتور چهره و صورت زن با مو های مشکی و آبی
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 525 بازدید
وکتور سیاه و سفید مرد با کت و شلوار
: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
: وکتور
: 563 بازدید