دانلود وکتور صورت دختر با موی پر از گل

صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل

دانلود وکتور صورت دختر با موی سبز رنگ پر از گل و پروانه.دخترک با صورت خندان و شاد , موی پریشان در باد آغشته به برگ و گل

در این پست برای شما وکتور لایه باز دخترکی خندان با موی پریشان در باد را قرار داده ایم. در این وکتور شما طرح لایه باز وکتور صورت دختری شاداب را مشاهده میکنید که در طرح های مربوط به انسان,دختر و آرایشگاه قابل استفاده است.

وکتور این مطلب شامل یک طرح زیبا از صورت دختری با موهای سبز رنگ میباشد.دختری زیبا رو و خندان با چشمانی سیاه و پوستی شفاف و روشن.موهایی سبز رنگ که پر از برگهای سبز و نارنجی به همراه گل هایی به رنگ سفید .پروانه هایی در اطراف سر دخترک که در میان موهای موج دار در باد پرواز میکنند.توجه داشته باشید که این طرح وکتور به صورت لایه باز است و شما با توجه به نیاز خود میتوانید تغییراتی در طرح ایجاد نمایید. مانند اضافه کردن پروانه های بالای سر دختر و یا تغییر رنگ موهای دختر  نصبت به طرح خود و یا حتی اضافه و یا کم کردن برگها و گل های موجود در موی دخترک زیبا.

وکتور لایه باز طرح آماده دخترک با موهای برگ و گلی کاملا لایه باز میباشد و شما به راحتی میتوانید در تک تک اجزا آن هر گونه تغییری ایجاد کنید و یا رنگ بندی آن را عوض کنید بدون اینکه مشکلی در طرح ایجاد شود و به دلخواه در طراحی دیجیتالی و کار گرافیکی خود استفاده کنید.

هم اکنون میتوانید وکتور و طرح لایه باز صورت دختر با موی پر از گل را از لینک زیر بصورت مستقیم از سرور های اختصاصی عکسولی دانلود و استفاده بفرمایید


دیدگاه شما

مطالب مشابه
دانلود وکتور لایه باز و آماده رقصیدن در کنسرت موسیقی با نور های بنفش
: ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 455 بازدید
دانلود وکتور کارتونی دکتر پرستار زن .دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده کارتونید کتر و پرستار زن, وکتور لایه باز دکتر پیر مرد با مو های سفید بصورت نقاشی کارتونی .
: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
: وکتور
: 448 بازدید
وکتور پسر نو جوان توله سگ های سفید در بغلش . دانلود وکت
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 153 بازدید
وکتور دختر مو طلایی با کلاه مشکی. دانلود وکتور لایه باز و آماده دختر با مو های طلایی و یک کلاه مشکی روی سرش
: ۲۸ آبان ۱۳۹۶
: وکتور
: 336 بازدید
وکتور پسر بچه هواپیمای اسباب بازی که به هوا پرتاب کرده . دانلود وکتور لایه باز و طرح آماده پسر بچه با لباس سبز که در حال بازی با یک هواپیمای اسباب بازی میباشد .
: ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
: وکتور
: 186 بازدید